Futbolo sugrįžimas Italijoje: C. Ronaldo nerealizuotas 11 metrų baudinys, raudona kortelė ir „Juventus“ kelionė į finalą © AP nuotr.

Penktadienio vakarą futbolas po ilgos priverstinės pertraukos sugrįžo ir į Italiją, kur buvo sužaistos pirmosios „Coppa Italia“ atsakomosios pusfinalio rungtynės.

Turino „Juventus“ namuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su „AC Milan“, tačiau dėl išvykoje pelnyto įvarčio pirmosiose rungtynėse, kurios baigėsi rezultatu 1:1, Italijos čempionai žengė į turnyro finalą.

Mačas prasidėjo itin audringai ir jau 16-ąją minutę „Juventus“ gavo auksinę progą išsiveržti į priekį, tačiau Cristiano Ronaldo nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

Iškart po šio epizodo Ante Rebičius itin kietai atakavo savo varžovą ir prieš save išvydo tiesioginę raudoną kortelę ir paliko „AC Milan“ beveik visas rungtynes žaisti mažumoje.

Nors „Juventus“ daugiau nei valandą žaidė daugumoje įvarčių pasiekti taip nesugebėjo ir rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Šis rezultatas Turino ekipai garantavo vietą finale, kur lauks dvikova su „Napoli“ arba Milano „Inter“.

„Juventus“ 0:0 „AC Milan“ (bendras rezultatas: 1:1)