"Futsal": 2019 metai Vilniaus klubams pasibaigė pralaimėjimais

Šeštadienį Optibet Futsal A lygoje prasidėjo vienuoliktasis turas, kuris nebuvo sėkmingas Vilniaus komandoms. Anksti ryte į Naująją Akmenę atvykę VDA futbolininkai 3:6 nusileido šeimininkų komandai SC „Akmenė“.

Tiesa, svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 9 mačo minutę pasižymėjo VDA naujokas Deividas Golubickas. Visgi po penkių minučių Tomas Rakašius rezultatą išlygino, o po minutės jį „Akmenės“ naudai persvėrė Gabrielius Domkus.

Kėlinio pabaigoje Tomas Bielickas rezultatą išlygino, bet prieš pat švilpuką Rokui Gedminui pavyko įmušti įvartį, kuris leido šeimininkams po pirmojo kėlinio pirmauti 3:2.

Antrajame kėlinyje vėl turėjo praeiti beveik pusę jo, kol buvo įmuštas pirmasis įvartis. Tik šįkart jį pirmi įmušė „Akmenės“ žaidėjai.
35 minutę D. Golubickas pasiekė dublį ir varžovų persvarą sumažino iki vieno įvarčio, tačiau užsikabinti už to VDA ekipai nepavyko.

39 minutę Gabrielius Domkus įmušė penktąjį „Akmenės“ įvartį, o tašką šiame mače padėjo baudinį realizavęs T. Rakašius.

Ši pergalė leido „Akmenės“ ekipai bent jau laikinai pakilti į ketvirtą vietą, o VDA be pergalių vis dar lieka devintoje vietoje.

Tuo metu kitose rungtynėse trečiąją poziciją išsaugojo FA „Šiauliai“, kurie atvyko į Vilnių ir sostinėje 8:3 nugalėjo FC „TurboTransfers“.

Svečių narys Dominykas Kubilinskas pirmajame kėlinyje įmušė dublį, bet Aivaro Meškinio įvartis leido šeimininkams per daug neatsilikti.

Antrajame kėlinyje Ramūnas Radavičius išlygino rezultatą, bet nuo to momento svečiams pavyko pabėgti į priekį.

Justas Petravičius greitai išvedė „Šiaulius“ į priekį, o tada dar po įvartį pridėjo Marius Baziulis, „hat-tricką“ įsirašęs Dominykas Kubilinskas ir Darius Jankauskas.

„TurboTransfers“ įmušė trečią įvartį 34 minutę, bet per paskutinę minutę svečiai pasižymėjo dar du kartus ir šventė užtikrintą pergalę.

SC „Akmenė“ 6 : 3 VDA

9’ [0 : 1] Deividas Golubickas
14’ [1 : 1] Tomas Rakašius
15’ [2 : 1] Gabrielius Domkus
19’ [2 : 2] Tomas Bielickas
20’ [3 : 2] Rokas Gedminas
28’ [4 : 2] Tomas Rakašius
35’ [4 : 3] Deividas Golubickas
39’ [5 : 3] Gabrielius Domkus
40’ [6 : 3] Tomas Rakašius (iš 10 m .b.)

FC „TurboTransfers“ 3 : 8 FA „Šiauliai“

6’ [0 : 1] Dominykas Kubilinskas
7’ [0 : 2] Dominykas Kubilinskas
13’ [1 : 2] Aivaras Meškinis
24’ [2 : 2] Ramūnas Radavičius
25’ [2 : 3] Justas Petravičius
26’ [2 : 4] Marius Baziulis
33’ [2 : 5] Dominykas Kubilinskas
34’ [2 : 6] Darius Jankauskas
34’ [3 : 6] Vaidas Garšvinskas
40’ [3 : 7] Marius Baziulis
40’ [3 : 8] Rokas Lekiatas