Futsal A lyga: „Kauno Žalgiris“ varžovams atseikėjo 9 įvarčius, „Panevėžys“ – 7 © lff.lt nuotr.

Šį sekmadienį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistas visas 4-asis turas, tai yra, visos penkerios turo rungtynės. Centrinės turo rungtynės vyko Prienuose, kur „Kauno Žalgiris“ priėmė Mažeikių VIP ekipą. Mažeikiečiai rimtai šalies čempionams pasipriešinti nesugebėjo ir Kauno komanda laimėjo įspūdingu rezultatu 9:0.

Tokio dydžio persvarą „Kauno Žalgiris“ susikrovė tik rungtynių pabaigoje, bet Kauno komanda pirmauti sugebėjo nuo pirmojo kėlinio vidurio. 9 minutę juos į priekį išvedė Justinas Zagurskas, o po minutės persvarą padidino Maksymas Avetysianas. Iki pertraukos trečią įvartį dar pridėjo Deividas Reimaris.

Iškart po pertraukos M. Avetysianas pelnė dublį, o jau įpusėjus antrajam kėliniui įvarčius mušti pradėjo komandos brazilai. Jie pasižymėjo net penkis sykius ir užbaigė varžovų triuškinimą.

Tuo metu kitose rungtynėse taip pat puikiai šį sezoną žaidžiantis SFK „Panevėžys“ 7:3 nugalėjo FK „Saulės krašto“ ekipą. Šiose rungtynėse įvarčiai lietis pradėjo tik antrajame kėlinyje. Pirmasis kėlinys nebuvo rezultatyvus ir tik kėlinio pabaigoje pasižymėti sugebėjo „Panevėžio“ narys Edgaras Stankevičius.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos pranašumą per kelias minutes iki trijų įvarčių padidino tiksliai smūgiavę Edgaras Baranauskas ir Tadas Markevičius.

33-oji rungtynių minutė buvo itin rezultatyvi. Šią minutę rezultatą sušvelnino Edvinas Jasaitis, bet „Panevėžys“ į tai atsakė dviem tiksliais smūgiais ir savo persvarą padidino net iki keturių įvarčių.

Po to komandos kas minutę pradėjo keistis po įvartį, bet „Panevėžys“ išlaikė saugų keturių įvarčių atstumą, o paskutinis tai padarė „Panevėžio“ vartininkas Egidijus Žagaras, atlikęs paskutinį tikslų rungtynių smūgį.

Rezultatyvus antrasis kėlinys buvo užfiksuotas ir Jonavoje, kur vietos „Vikingai“ susitiko su Gargždų „Pramogomis“. Šias rungtynes rezultatu 4:2 laimėjo aikštės šeimininkai.

Pirmajame kėlinyje komandos tiksliai smūgiavo po kartą. Antrojo kėlinio pradžioje jos dar kartą apsikeitė tiksliais smūgiais, o lygus rezultatas laikėsi ilgą laiką.

Tik tiksint paskutinėms rungtynių minutėms, „Vikingai“ sugebėjo įrodyti savo persvarą. Lukas Sipavičius ir Benas Spietinis sužaidė šaltakraujiškai ir atnešė savo komandai pergalę.

Ketvirtose rungtynėse taip pat rezultatyvus buvo antrasis kėlinys, o tiksliau – visi rungtynių įvarčiai krito antroje mačo dalyje. „Klaipėda City“ pelnė du įvarčius, bet Alytaus „Dainava“ tiksliai smūgiavo tris kartus ir laimėjo rezultatu 3:2. „Dainavos“ gretose įvarčius mušė tokie žaidėjai kaip Žydrūnas Karčemarskas ir Robertas Poškus.

Dar kitose ketvirtojo turo rungtynėse buvo užfiksuotos vienintelės lygiosios. ŠSPC „Radviliškis“ sužaidė 3:3 su Vilniaus „TurboTransfers“. Čia kelis kartus „Radviliškis“ buvo įsiveržęs į priekį, bet „TurboTransfers“ neleido varžovams atitrūkti daugiau nei vieno įvarčio skirtumu, o galiausiai tą skirtumą sugebėjo panaikinti ir iškovoti tašką.

„Kauno Žalgiris“ 9:0 Mažeikių VIP

9’ [1:0] Justinas Zagurskas

10’ [2:0] Maksym Avetysian

16’ [3:0] Deividas Reimaris

21’ [4:0] Maksym Avetysian

31’ [5:0] Victor Hugo (iš 6 m.b.)

33’ [6:0] Ismael De Oliveira

36’ [7:0] Murillo Matheus

37’ [8:0] Arthur Alves

39’ [9:0] Ismael De Oliveira

FK „Saulės kraštas“ 3:7 SFK „Panevėžys“

17’ [0:1] Edgaras Stankevičius

25’ [0:2] Edgaras Baranauskas

26’ [0:3] Tadas Markevičius

33’ [1:3] Edvinas Jasaitis

33’ [1:4] Justas Gulbinas

33’ [1:5] Edgaras Baranauskas

34’ [2:5] Kildras Kavaliukas

36’ [2:6] Edgaras Stankevičius

37’ [3:6] Aivaras Bagočius

38’ [3:7] Egidijus Žagaras

Jonavos „VikingaI“ 4:2 Gargždų „Pramogos“

13’ [0:1] Donatas Surblys

14’ [1:1] Genaras Samsonik

23’ [2:1] Genaras Samsonik

24’ [2:2] Deividas Lukošius

37’ [3:2] Lukas Sipavičius

40’ [4:2] Benas Spietinis

FC „Klaipėda City“ 2:3 Alytaus „Dainava“

22’ [0:1] Kyrylo Silich

27’ [0:2] Žydrūnas Karčemarskas

31’ [1:2] Robertas Rimutis

36’ [1:3] Robertas Poškus

40’ [2:3] Marius Papšys

ŠSCP „Radviliškis“ 3:3 „TurboTransfers“

6’ [1:0] Mantas Martyšovas

10’ [1:1] Aivaras Meškinis

14’ [2:1] Gediminas Zaborskis

31’ [2:2] Aivaras Meškinis

32’ [3:2] Agnius Juozapaitis

33’ [3:3] Lukas Tatarūnas