Futsal A lygoje – dvejos rezultatyvios ir dramatiškos lygiosios © JumpStory nuotr.

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje buvo sužaistos dvi anksčiau atidėtos rungtynės. Radviliškyje įvyko „Akmenės“ ir vietos ŠSPC „Radviliškio“ rungtynės, o vėliau žaidė „Panevėžys-Sportidus“ ir FA „Šiauliai“. Abejose rungtynėse buvo daug įvarčių ir abejos jos pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis.

Pirmoji akistata tarp „Akmenės“ ir „Radviliškio“ pasibaigė rezultatu 7:7. Nors „Akmenė“ šiose rungtynėse ilgiau pirmavo, bet rungtynių pabaigoje antrąją pergalę iš eilės galėjo išplėšti „Radviliškis“, kuriems visgi pavyko pirmą kartą šiame sezone sužaisti lygiosiomis.

„Akmenė“ rungtynes pradėjo žaibišku Evaldo Kugio įvarčiu jau pirmąją rungtynių minutę. Justinas Gulbinas po penkių minučių rezultatą išlygino, bet įpusėjus kėliniui „Akmenei“ pavyko įmušti du įvarčius paeiliui – po Egidijaus Dusevičiaus ir Gabrieliaus Domkaus smūgių.

Artėjant kėliniui link pabaigos Nerijus Volkovas rezultatą sušvelnino, bet į pertrauką „Akmenė“ išėjo pirmaudama dviem įvarčiais, kadangi G.Domkus sugebėjo pasižymėti antrą kartą.

Antrasis kėlinys prasidėjo keturiomis „Akmenės“ pražangomis, bet po to į jų vartus pradėjo kristi įvarčiai. Kristupas Petravičius ir Edgaras Balandis nesužaidus pusei kėlinio rezultatą išlygino.

„Akmenė“ į tai greitai sureagavo ir vos per kelias minutes po įvartį pelnę G.Domkus ir Tadas Labukas sugrąžino savo komandai dvejų įvarčių persvarą.

Visgi ir vėl jos komandai išlaikyti nepavyko. 35 minutę ją sumažino Donatas Paulauskas, po kelių minučių ją panaikino N.Volkovas, o paskutinę minutę K.Petravičius netgi išvedė „Radviliškį“ į priekį.

Tačiau „Akmenė“ pasiduoti neketino, spaudė varžovus tą paskutinę minutę, kol galiausiai pasiekė savo – greita kontrataka ir Edvino Jasaičio įvartis nulėmė, kad komandos pasidalino po tašką.

Kitose rungtynėse įtampa buvo ne ką mažesnė, o jose „Panevėžys-Sportidus“ komandai galiausiai pavyko išlyginti rezultatą paskutinėmis rungtynių akimirkomis ir su FA „Šiauliais“ sužaisti rezultatu 8:8.

„Panevėžys-Sportidus“ šias rungtynes pradėjo labai gerai. Į priekį jau 3 minutę juos išvedė Saimonas Roicevičius. Po šešių minučių jiems pavyko atlikti dar vieną gražią kombinaciją, kuri pasibaigė Arno Borodino įvarčiais.

Gan greitai tas pats S.Roicevičius ir A.Borodinas sugebėjo išbėgti vieni prieš vartininkus ir įmušė dar po įvartį, tik tarp jų įvarčių dar įsiterpė pirmasis FA „Šiaulių“ įvartis, kurį pelnė Aivaras Bagočius. Visgi, sužaidus daugiau nei pusę kėlinio, Panevėžio ekipa turėjo trijų įvarčių persvarą.

FA „Šiauliai“ ją naikinti pradėjo dar pirmojo kėlinio pabaigoje. Prieš pertrauką pavyko pasižymėti Dariui Jankauskui ir Rokui Lekiatui, o iškart po pertraukos – Ernestui Pilypui. Taip labai greitai rezultatas tapo lygus – 4:4.

Mantui Adomėnui buvo pavykę vėl išvesti „Panevėžį“ į priekį, bet jau po minutės Justas Petravičius rezultatą išlygino, o įpusėjus kėliniui Rokas Lekiatas pirmą kartą šiose rungtynės į priekį išvedė FA „Šiaulius“.

33 minutę komandos apsikeitė įvarčiais, bet Šiauliai dar buvo priekyje, tik neilgam. Dar po minutės Tomas Salamanavičius pelnė savo antrąjį įvartį, tik šįkart realizuodamas 10 metrų baudinį.

37 minutę R.Lekiatui pavyko dar kartą į pirmaujančio rolę pastatyti „Šiaulių“ komandą, kuri nuo greito atsakomojo įvarčio šįkart apsisaugojo ir susitelkė į gynybą.

„Panevėžys-Sportidus“ spaudė, lipo ant varžovų. Likus mažiau nei minutei, jie du kartus sudrebino varžovų vartų konstrukcijas, o atšokusį kamuolį į vartus bandęs pasiųsti „Panevėžio“ žaidėjas buvo pargriautas ir į Šiaulių vartus buvo paskirtas 6 metrų baudinys.

Prie kamuolio stojęs T.Salamanavičius baudinį realizavo šaltakraujiškai, taip įmušdamas jau trečią savo rungtynių įvartį. Apskritai, jis įmušė paskutinius tris savo komandos įvarčius ir padėjo „Panevėžys-Sportidus“ iškovoti tašką.

„Akmenė“ 7 : 7 ŠSPC „Radviliškis“

1‘ [1 : 0] Evaldas Kugys

6‘ [1 : 1] Justas Gulbinas

11‘ [2 : 1] Egidijus Dusevičius

14‘ [3 : 1] Gabrielius Domkus

17‘ [3 : 2] Nerijus Volkovas

19‘ [4 : 2] Gabrielius Domkus

26‘ [4 : 3] Kristupas Petravičius