Futsal A lygoje – dvejos rezultatyvios lygiosios ir „Kauno Žalgirio“ eilinė pergalė © JumpStory nuotr.

Lietuvos Futsal A lygoje trečiadienį vyko net trejos 13-ojo turo rungtynės. Įdomu tai, kad per tris rungtynes tik viena komanda džiaugėsi pergale ir ja tapo dabartiniai čempionato lyderiai ir šalies čempionai „Kauno Žalgiris“, kurie 6:2 nugalėjo Mažeikių VIP.

VIP šiame mače pirmieji pelnė įvartį jau 2 minutę, kuomet tiksliai smūgiavo Mantas Rusys, bet „Kauno Žalgiris“ į tai atsakė net trimis įvarčiais per kitas dvi minutes. Vienas po kito kamuolį į vartus siuntė Tomas Bučma, Deividas Reimaris ir Ismaelis De Oliveira.

Tas pats brazilas sužaidus 14 minučių jau pasiekė dublį, bet prieš pat pertrauką rezultatą sušvelnino Evaldas Kugys.

Visgi, E.Kugio įvartis buvo paskutinis iš VIP pusės, o „Kauno Žalgirio“ pergalę galiausiai įtvirtino antrasis T.Bučmos įvartis bei Arthuro realizuotas baudinys.

Tuo metu kitose dvejose rungtynėse buvo užfiksuotos rezultatyvios lygiosios. Vienose iš jų Alytuje vietos „Dainava“ sužaidė 5:5 su „Klaipėda City“ klubu.

Įdomus faktas, kad per pirmą kėlinį komandos nepasižymėjo ir visi įvarčiai krito antroje mačo pusėje. Iš pradžių „Klaipėda City“ 24 rungtynių minutę įmušė net du įvarčius, bet „Dainava“ nepasimetė ir vijosi varžovus.

30 minutę jie buvo pavyti, rezultatui tampant 3:3. Po penkių minučių jau „Dainava“ pirmą kartą įsiveržė į priekį ir buvo arčiau pergalės, bet paskutinę minutę kamuolį į savo vartus nukreipęs Kęstutis Miglinis padovanojo svečiams tašką. „Klaipėda City“ ekipai tai buvo pirmosios sezono lygiosios, bet komanda su 4 taškais lieka paskutinėje vietoje.

Trečiose dienos rungtynėse Gargždų „Pramogos“ prie savų žiūrovų atsilaikė prieš Jonavos „Vikingus“ ir su jais sužaidė lygiosiomis 4:4.

Šiose rungtynėse po du įvarčius komandos mušė kiekviename kėlinyje, o vos įmušus vienai keipai, greitai pasižymėdavo ir kita.

Faktas tik toks, kad jau 27 minutę rezultatas buvo 4:4 ir per likusią rungtynių dalį nei vienai ekipai nepavyko savo pranašumo įrodyti pergalingu įvarčiu.

Mažeikių VIP 2 : 6 „Kauno Žalgiris“

2‘ [1 : 0] Mantas Rusys

3‘ [1 : 1] Tomas Bučma

3‘ [1 : 2] Deividas Reimaris

4‘ [1 : 3] Ismael De Oliveira Candido

14’ [1 : 4] Ismael De Oliveira Candido

20’ [2 : 4] Evaldas Kugys

30’ [2 : 5] Tomas Bučma

34’ [2 : 6] Arthur Alves Cardoso (iš 10 m.b.)

Alytaus „Dainava“ 5 : 5 „Klapėda City“

24‘ [0 : 1] Mindaugas Jusis

24’ [0 : 2] Robertas Rimutis

26’ [1 : 2] Kyrylo Silich

26’ [1 : 3] Tomas Norkūnas

26’ [2 : 3] Aleksandr Fiodorov (į savus vartus)

30’ [3 : 3] Kęstutis Miglinis

35’ [4 : 3] Kyrylo Silich

38‘ [5 : 3] Kyrylo Silich (iš 10 m.b.)

38’ [5 : 4] Robertas Rimutis

40’ [5 : 5] Kęstutis Miglinis (į savus vartus)

Gargždų „Pramogos“ 4 : 4 Jonavos „Vikingai“

9‘ [0 : 1] Jonas Ulberkis

11‘ [1 : 1] Deividas Lukošius

19’ [2 : 1] Šarūnas Skulskis

19’ [2 : 2] Lukas Sipavičius

26’ [2 : 3] Paulius Osauskas

27‘ [3 : 3] Egidijus Dusevičius

27’ [4 : 3] Egidijus Dusevičius

27’ [4 : 4] Šarūnas Činikas