Futsal A lygoje pergales šventė svečiai © lff.lt nuotr.

Šeštadienį Lietuvos Futsal A lygoje prasidėjo šešioliktojo turo kovos, kuriose pergales šventė išvykoje žaidusios komandos.

Širvintose „Saulės krašto“ komanda 4:2 palaužė „Širvintos - VGTU Vilkai“ ekipą.

„Saulės kraštas“ puikiai sužaidė pirmojo kėlinio pabaigą per kurią „Saulės kraštas“ pelnė du įvarčius ir į pertrauką išėjo pirmaudami rezultatu 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje Žydrūnas Germanas sumažino varžovų persvarą iki vieno tikslaus smūgio, todėl rungtynėse buvo juntama įtampa. Ji laikėsi iki pat rungtynių pabaigos, bet paskutinę minutę Maksymas Pochebutas galiausiai įtvirtino „Saulės krašto“ pranašumą.

Tuo metu kitose rungtynėse Mažeikių VIP komanda 5:3 nugalėjo aštuoniese susirinkusius SFK „Panevėžio“ žaidėjus.

Dėka Domanto Nebilevičiaus ir Edgaro Stankevičiaus tikslių smūgių VIP į pertrauką iškeliavo pirmaudami 2:1, nors situacija galėjo būti visiškai priešinga, bet „Panevėžys“ kėlinio pabaigoje neįmušė net dvejų baudinių.

Visgi, įpusėjus antrajam kėliniui „Panevėžio“ gretose pasižymėjo Rokas Lazdinauskas ir Tomas Salamanavičius, o taip pat dublį pasiekė E.Stankevičius, tad rezultatas tapo lygus 3:3.

Kertinis rungtynių momentas įvyko 36 minutę. Tada „Panevėžio“ narys Donatas Paulauskas išvydo raudoną kortelę, o kiekybinį pranašumą įgavęs VIP tuo puikiai pasinaudojo – įmušė dar du įvarčius ir šventė pergalę.

„Širvintos - VGTU Vilkai“ 2 : 4 FK „Saulės kraštas“

8’ [0 : 1] Dmytro Klochko

12’ [1 : 1] Žydrūnas Germanas

19’ [1 : 2] Dmytro Klochko

20’ [1 : 3] Aivaras Bagočius

25’ [2 : 3] Žydrūnas Germanas

40’ [2 : 4] Maksym Pochebut

SFK „Panevėžys“ 3 : 5 Mažeikių VIP

11’ [0 : 1] Domantas Nebilevičius

18’ [1 : 1] Tomas Salamanavičius (iš 10 m.b.)

18’ [1 : 2] Edgaras Stankevičius

27’ [2 : 2] Rokas Lazdinauskas

28’ [3 : 2] Rokas Lazdinauskas

28’ [3 : 3] Edgaras Stankevičius

36’ Donatas Paulauskas („Panevėžys“) - raudona kortelė

38’ [3 : 4] Artūr Juchno

40’ [3 : 5] Žilvinas Banys (iš 10 m.b.)