"Futsal A lygoje“ vilniečiai pamokė "Baltiją" (VIDEO)

„Futsal A lyga“ dešimtajame ture pergalę namuose šventė Vilniaus „Bekentas“, kuris savų žiūrovų akivaizdoje 4:1 (1:1) nugalėjo Panevėžio „Baltijos“ ekipą.

Prieš prasidedant rungtynėms „Bekento“ ekipos žaidėjai pasveikino savo komandos vyriausiąjį trenerį Nikolajų Pupkiną ir trenerio asistentą Andrių Šmigelskį, kurie neseniai atšventė gimtadienius.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas pačioje rungtynių pradžioje, kai jau 2-ąją rungtynių minutę „Baltiją“ į priekį išvedė komandos lyderis ir žaidžiantysis treneris Arūnas Šteinas – 1:0. Tačiau pirmajame kėlinyje pasižymėti pavyko ir „Bekento“ lyderiui Arsenij Buinickij, kuris tiksliai pabaigė surengtą ataką ir jau 13-ąją rungtynių minutę rezultatą išlygino bei atstatė pusiausvyrą – 1:1. Baigiantis kėliniui tesėjams teko parodyti ir geltoną kortelę, kuria buvo nubaustas Vilniaus komandos žaidėjas Jurij Mežonis, neteisėtai nutraukęs varžovų ataką.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė vilniečiai. 28-ąją minutę „Bekentą“ į priekį įspūdingu tolimu smūgiu išvedė Aleksandr Lebedev, o rezultatas tapo 2:1. 36-ąją minutę geltoną kortelę užsidirbo ir „Baltijos“ žaidėjas Mindaugas Jakštas, kuris neleistinai sustabdė ataką rengusį varžovą. Tą pačią minutę „Bekentas“ mušė jau trečiąjį savo įvartį, kurio autoriumi tapo Martin Moroz, o vilniečiai išsiveržė į priekį jau 3:1. Baigiantis rungtynėms emocijos pasiekė aukščiausią tašką, o teisėjams vėl teko išsitraukti geltonas korteles. Šį kartą už nesportišką elgesį kortelė buvo parodyta „Baltijos“ žaidėjui Donatas Paulauskas. Paskutinį tašką šiame susitikime padėjo A.Buinickij, kuris 40-ąją rungtynių minutę pelnę savo antrąjį įvartį ir leido „Bekentui“ švęsti pergalę rezultatu 4:1.

Rungtynių statistika

"Bekentas" (Vilnius) - "Baltija" (Panevėžys) 4:1 (1:1)
Vilnius, LEU salė, 200 žiūrovų
Teisėjai - R. Valikonis ir T. Dunauskas (Vilnius)
Įvarčiai: 13, 40 min. A. Buinickij, 29 min. A. Lebedev, 37 min. M. Moroz ("Bekentas"); 2 min. A. Šteinas ("Baltija")
Įspėti: 20 min. J. Mežonis ("Bekentas"); 37 min. M. Jakštas, 39 min. D. Paulauskas ("Baltija")