Futsal A lygos atkrintamųjų startas: aštuonios komandos – keturi kelialapiai © Futsal.lt nuotr.

Šį šeštadienį startuoja 2024-ųjų metų Lietuvos „TopSport futsal A lygos“ atkrintamosios varžybos, kuriose pirmas aštuonias vietas reguliariajame sezone užėmusios komandos varžysis dėl keturių vietų pusfinalyje. Formatas nuo praėjusių metų nepasikeitęs – pergalei pasiekti komandai varžovą reiks nugalėti du kartus.

 

„Kauno Žalgiris“ – „Kėdainiai United“

2024 vasario 24 d. 19:00 val. Kauno sporto halė

2024 vasario 28 d. 20:00 val. Kėdainių arena

 

Įdomu tai, kad būtent šių komandų rungtynėmis užsibaigė reguliarusis sezonas. Ir nors tąkart kauniečiai laimėjo vos 3:2, būtent jie yra aiškūs poros favoritai. Daugkartiniai šalies čempionai per visą sezoną pralaimėjo vos sykį ir, kaip patys tikina, kartoti šios klaidos atkrintamosiose varžybose neketina.

„Nusiteikti tikrai sugebėsime. Paskutinės rungtynės su jais parodė, kad negalime nei kiek atsipalaiduoti ir galvoti, kad bus lengva. Tad stengsimės būti geriausios savo formos. Jei žaisime savo žaidimą, pildysime trenerio planą, manau, seriją užbaigsime per dvejas rungtynes“, - sakė „Kauno Žalgirio“ kapitonas Justinas Zagurskas.

Šio sezono debiutantas iš Kėdainių žaidė gana permainingą sezoną, todėl galutinė aštuntoji vieta ir jau ketvirtfinalyje gautas „Kauno Žalgiris“ – ne pats geidžiamiausias dalykas, ko klubas tikėjosi. Bet kokiu atveju, prieš prasidedant serijai, kėdainiškiai baltos vėliavos dar nekelia.

„Nuotaikos yra kovingos, kovosime ir žaisime iki galo. Turėjome keletą treniruočių šią savaitę, stengsimės nustebinti varžovus. Tikrai buvome vertesni aukštesnės vietos negu aštuntoji.

Įgavome naudingos patirties šį sezoną, kuri mums pravers ateityje. Nors ir esame naujokai, bet įrodėme, kad galime kovoti su visais varžovais. „Kauno Žalgiris“ yra šios poros favoritas, bet šansų turime. Juk kamuolys yra apvalus. Be to, manau, kas taps šios poros nugalėtojais, realu, kad taps ir Lietuvos čempionais“, - juokavo sykį geriausiu šio sezono mėnesio žaidėju išrinktas „Kėdainiai United“ vartininkas Egidijus Žagaras.

 

Jonavos „Vikingai“ – „Radviliškis“

2024 vasario 24 d. 14:00 val. Jonavos sporto arena

2024 vasario 28 d. 20:00 val. Radviliškio sporto arena

 

Jeigu atsuksime laiką šiek tiek atgal, tai „Vikingai“ ir antroji vieta tapo neatskiriamais sinonimais. Pastarajame sezone Oleksandro Danylenkos auklėtiniai taip pat reguliariajame sezone liko antri, tačiau šįsyk dėl šios vietos reikėjo kautis iki paskutiniojo turo. Galiausiai, nors ir su nuostoliais tą padaryti pavyko. Didžiausias nuostolis – Oscaro Hernandezo trauma, dėl kurios šiam legionieriui sezonas baigtas.

„Radviliškis“, savo ruožtu, iki paskutinio turo dar nebuvo tikras, ar pateks į atkrintamąsias varžybas, tačiau viskas susiklostė taip, kad komanda ne tik į jas pateko, bet ir išvengė „Kauno Žalgirio“ barjero.

„Tai, kad iki paskutinio turo kovojome dėl antros vietos yra privalumas. Buvom priversti į kiekvienas rungtynes eiti rimtai nusiteikę, žinojome, kad negalime suklysti. Galvoju, kad tai leido geriau pasiruošti ketvirtfinaliui.

Kalbant apie mūsų būsimą varžovą, tai jis palieka tikrai gerą įspūdį, kiekvienose rungtynėse kovoja iki galo, o sezono pabaiga labai aiškiai leidžia suprasti, kad ketvirtfinalyje jie pasiruošę duoti kovą mums.

Ką reiškia žaisti su „Radviliškiu“ mes puikiai žinome ir tą puikiai žino Oscaras. Žaidžiant būtent su šiuo varžovu jam plyšo kryžminiai raiščiai. Labai gaila dėl jo, nes jis kaip reikiant buvo įsibėgėjęs ir įsiliejęs į mūsų žaidimą“, - pasakojo Paulius Osauskas.

„Komandos tikslas – buvo patekti į atkrintamąsias varžybas ir nelikti aštuntoje vietoje. Visi puikiai suprantame, kad su „Kauno Žalgiriu“ sukovoti būtų labai sudėtinga. Tikslą įvykdėme ir bent jau aš pats minčių, kad nepateksime į atkrintamąsias, neturėjau, nepaisant to, kad toks variantas buvo įmanomas.

Ketvirtfinalio varžovas stiprus, tačiau mes jau įrodėme, kad galime su jais sukovoti. Žinome, kad nesame favoritai, bet mes prie to pripratę – norime nustebinti tiek priešininkus, tiek sirgalius. Nors nuotaikos po LFF taurės pusfinalių tikrai nėra labai džiugios, bet šeštadienį į aikštę eisime nusiteikę kovingai“, - sakė Kristupas Petravičius.

 

„Akmenės kraštas“ – „Hegelmann“

2024 vasario 24 d. 18:00 val. N.Akmenės  sporto ir sveikatingumo centro arena

2024 vasario 28 d. 18:00 val. Prienų sporto ir pramogų arena

 

Nors „Akmenės kraštui“ trečioji vieta reguliariajame sezone nėra įprastas dalykas, tačiau iš to, kaip ši komanda komplektavosi, buvo aišku, kad ji šiemet savo kartelę pakels. Akmeniškiai iki paskutinio turo metė kovą „Vikingams“ ir tik dėl deficito tarpusavio rungtynėse nesugebėjo pakilti dar aukščiau.

„Hegelmann“ – šio sezono naujokas futsal A lygoje, kuriam iki paskutiniojo turo grėsė devintoji vieta ir nepatekimas į atkrintamąsias varžybas. Vis tik, tame paskutiniajame ture Kauno rajono atstovai užtikrintai nugalėjo Mažeikių VIP ir ne tik pateko į atkrintamųjų etapą, bet ir užėmė aukštą šeštąją vietą.

„Mums, kaip naujai prieš pat sezoną suburtai komandai, rezultatas tikrai geras. Galbūt, jei būtų išlikę visi žaidėjai, tie rezultatai galėjo būti ir geresni, bet mūsų tikslas buvo papulti į atkrintamąsias ir jis įgyvendintas. Juolab, kad ketvirtfinalyje gavome varžovą, kuris žiūrint į reguliaraus sezono rezultatus, yra parankesnis nei, tarkime, būtų „Vikingai“.

Bet kokiu atveju, „Akmenės kraštas“ palieka gerą įspūdį – stiprūs legioinieriai, mėgsta žaisti su kamuoliu. Gerai tai, kad jie turi ir silpnųjų vietų, per kurias ruošiames įkąsti atkrintamosiose. Dirbame treniruotėse, ruošiames ir žadame gerą kovą“, - sakė Lukas Sipavičius.

Reguliariame sezone užimtą trečią vietą vertinu tikrai labai gerai! Be to, mūsų komandos tikslas nuo pat sezono pradžios buvo patekti į stipriausiųjų trejetuką, nes nenorėjome būti žemiau nei pernai (2022/2023) vykusiame sezone. Akmenės krašto komandai tai daug reiškia, dirbome tikrai nemažai ir sunkiai, todėl manau, kad užimta trečia vieta - pelnyta. 

Žinoma, manau, kad gal ir smagiau būtų buvę užimti antrąją vietą lentelėje, tačiau prasidedant atkrintamosioms rungtynėms viskas prasideda iš naujo, tad grežiotis atgal nėra mūsų moto.

Mūsų komanda nenuvertina nei vienos komandos. Manome, kad tiek Radviliškio, tiek „Hegelmann“ komandos yra kovingos, rodančios stiprų charakterį žaidimų aikštelėje, todėl tikrai bus pasiryžusios kovoti dėl pergalių. O nuotaikos prieš artėjančias varžybas yra puikios, nes žaisime savo namų aikštelėje, kurioje bus savų sirgalių, kurie visada palaiko, tad treniruojamės, šlifuojame derinius ir bandysime laimėti pirmąją pergalę atkrintamosiose rungtyse“, – ketvirtfinalio seriją kovingai pasitinka „Akmenės krašto“ atstovas Donatas Morkis.

Vilkaviškio „Bruklinas“ – Mažeikių VIP

2024 vasario 24 d. 18:30 val. Vilkaviškio sporto ir pramogų centras

2024 vasario 28 d. 20:00 val. Viekšnių gimnazijos sale

 

Labiausiai nenuspėjama pora tarp dviejų komandų, kurios per šį sezoną neišvengė duobių. Tarkime, „Bruklinas“ labai sėkmingai pradėjo sezoną, tačiau vėliau palaikyti didžiojo trejeto tempo nesugebėjo. VIP, savo ruožtu, labai nesėkmingai pradėjo sezoną, tačiau turėjo fantastišką sausį, per kurį iškovojo visas keturias pergales.

Šioje poroje „Bruklinas“ turės namų aikštės pranašumą. Ar jis padės? Į tai atsakyti kol kas neįmanoma.

„Manau, kad ketvirtfinalyje lygesnių varžovų nėra, kaip šios dvi ekipos. Mes nemokėdavome pralaimėti vienų rungtynių sezono metu, dažniausiai tai užsitęsdavo ilgesne serija. Manau – tai patirties trūkumo ženklas. Todėl jeigu laimėsime pirmas namų rungtynes, didelė tikimybė, kad žaisime pusfinalyje.

Varžovas turi daug žaidėjų, ragavusių rinktinės ir tarptautinių varžybų duonos, todėl tai svarbus faktorius šiame varžybų etape. Bet mes turime didelę sirgalių armiją ir dar didesnį norą juos džiuginti pergalėmis“, - sakė „Bruklino“ veteranas Gintaras Čibirka.

 • Marko

  Mes UZ BRUKLINA vienas uz visus visi uz viena

  • 0
 • Marko

  Mes UZ BRUKLINA vienas uz visus visi uz viena

  • 0
 • Marko

  Mes UZ BRUKLINA vienas uz visus visi uz viena

  • 0

Komentuoti

Prisijungti su FB