Futsal A lygos finaluose – sunkios šeimininkų pergalės © E. Šemioto nuotr.

Savaitgalį Lietuvos Futsal A lygoje buvo sužaistos pirmosios mažojo ir didžiojo finalo rungtynės.

Didžiajame finale pirmąją pergalę iškovojo „Kauno Žalgiris“, kuris Kauno sporto halėje po labai įtemptos kovos 2:1 palaužė Jonavos „Vikingus“.

Pirmajame kėlinyje komandoms įvarčių įmušti nepavyko, nors labai arti to net du kartus buvo „Kauno Žalgiris“. Lietuvos čempionų titulą ginanti ekipa neįmušė net dvejų dešimties metrų baudinių.

Antrajame kėlinyje toliau dominavo gynybinis futbolas ir žiūrovams dar ilgai teko laukti pirmojo įvarčio.

Anksčiau nei įvartis žiūrovai išvydo raudoną kortelę, kuri dar 29 minutę buvo parodyta „Vikingų“ puolėjui Jonui Ulberkiui.

Tuo metu pirmasis rungtynių įvartis pelnytas buvo tik 37 minutę, o ledus pralaužė „Kauno Žalgirio“ brazilas Jandersonas.

Po minutės raudona kortelė buvo parodyta dar vienam „Vikingų“ nariui – šįkart Benui Spietiniui.

Nepaisant to, „Vikingų“ legionierius Viktoras Kravtsovas sugebėjo išlyginti rezultatą, bet dar tą pačią minutę Deividas Reimaris pasižymėjo ir galiausiai pergalę atnešė Kauno komandai.

Atsakomosios rungtynės vyks Jonavos sporto arenoje ateinantį trečiadienį.

Tuo metu šeštadienį įvyko mažojo finalo rungtynės. Pirmąją pergalę kovoje dėl bronzos iškovojo Gargždų „Pramogos“, kurios namuose 2:1 palaužė FK „Saulės kraštą“.

Šeimininkų gretose pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Deividas Lukošius, o antrojo kėlinio pradžioje persvarą padvigubino Genaras Samsonik.

Rungtynių pabaigoje „Saulės krašto“ legionierius Maksymas Solonyna rezultatą sušvelnino, bet įmušti dar vieną įvartį laiko pritrūko.

Šios ekipos atsakomąsias rungtynes taip pat žais ateinantį trečiadienį.

„Kauno Žalgiris“ 2:1 Jonavos „Vikingai“ (serija 1-0)

29’ Jonas Ulberkis („Vikingai“) – raudona kortelė

37’ [1:0] Janderson

38’ Benas Spietinis („Vikingai“) – raudona kortelė

39’ [1:1] Viktor Kravtsov

39’ [2:1] Deividas Reimaris

Gargždų „Pramogos“ 2:1 FK „Saulės kraštas“ (serija 1-0)

18’ [1:0] Deividas Lukošius

24’ [2:0] Genaras Samsonik

38’ [2:1] Maksym Solonyna