Futsal apžvalga: pirmosios pergalės belaukiant ir čempionų egzaminas © lff.lt nuotr.

Šį sekmadienį ketveriomis rungtynėmis bus sužaistos septintojo turo dvikovos. Įspūdingą sportinę formą demonstruojantis Kauno „Žalgiris“ egzaminuos „Saulės kraštą“, Radviliškyje prieš savo buvusią komandą (VIP) žais dauguma „Panevėžio“ futbolininkai, Alytuje „Dainava“ susikaus su Gargždų „Pramogomis“, o paskutinėje turo dvikovoje dėl pirmosios pergalės kovos šiemet jų dar neiškovoję „Klaipėda City“ ir „Turbotransfers“ klubai.

VIP – „Panevėžys“

Pastaruosius keletą metų Mažeikiuose žaidę panevėžiečiai prieš šį sezoną nusprendė sugrįžti į gimtąjį miestą, tuo pačiu priversdami iš pagrindų keistis VIP ekipą. Nors „Panevėžys“ yra lygos naujokas, tačiau jau minėtų žaidėjų sugrįžimas leidžia debiutiniame sezone laikytis net ant antrojo turnyro lentelės laiptelio. 

„Startinis jaudulys prieš būsimas rungtynes, manau, bus. Aš pats asmeniškai Mažeikiuose praleidau du sezonus, tad žinau, kad tai tikrai gera komanda. Taip, ji atsinaujinusi, bet turinti gerų žaidėjų. Lengva nebus, bet, kaip visada, eisime nugalėti“, - sakė rezultatyviausias šio sezono lygos žaidėjas Edgaras Baranauskas.

„Saulės kraštas“ – „Žalgiris“

Pasibaigus futsal Čempionų lygai, Kauno „Žalgiris“ į A lygą sugrįžo dar galingesnis. Dabar daugkartiniams čempionams laimėti neužtenka – jų pergalės dabar nekelia jokios abejonės dar neįpusėjus rungtynėms.

Savo pasirodymu pirmajame rate gali džiaugtis ir prieš sezoną susijungusi Šiaulių ir Naujosios Akmenės komanda, kuriai bent kol kas atrodo, kad tas susijungimas buvo stipriai į naudą. 

„Esame tikrai neblogos formos ir labai tikimės, kad su kiekvienomis rungtynėmis ji tik gerės. Manau, jei neklysime rungtynėse patys, tai rezultatas turi būti teigiamas. „Saulės krašto“ komanda, manau, dar ieško savo optimalaus žaidimo, bet visai neblogai išnaudoja penkto žaidėjo situacijas. Rungtynėse pamatysime, kaip kas bus“, - apie būsimą dvikovą kalbėjo čempionų kapitonas Justinas Zagurskas.

„Klaipėda City“ – „Turbotransfers“

Jei „Panevėžys“ kaip debiutantas labai greitai įsiliejo į A lygos gretas, tai „Klaipėda City“ ekipai tą daryti sekasi žymiai sunkiau. Nei vienos pergalės ir nei vieno taško – toks nemalonus startas ištiko uostamiesčio komandą.

„Turbotransfers“ sezoną pradėjo sunkiai paaiškinamai stabiliai – pirmos trejos šios komandos rungtynės baigėsi vienodu rezultatu 3:3. Tiesa, po to laukė dvi nesėkmės.

Jei šį sekmadienį rungtynėse tarp Klaipėdos ir Vilniaus ekipų nebus užfiksuotos lygiosios, tai reikš, kad lygoje yra likusi tik viena nelaimėjusi komanda.

„Galvoju, kad pirmos pergalės mes esame nusipelnę labiau. Į rungtynes dažnai vykstame turėdami mažą keitimų skaičių. Deja, būsima dvikova nebus išimtis. Gera žinia ta, kad rungtynėse bus žaidėjų iš praėjusių metų, o tai reiškia, kad dėl nesusižaidimo skųstis negalėsime. Į rungtynes vykstame tik tam, kad iškovotumėm tris taškus ir sugrįžtumėm geros nuotaikos“, - api būsimą dvikovą kalbėjo Aivaras Meškinis iš „Turbotransfers“.

„Dainava“ – „Gargždų Pramogos“

Nors šios abi komandos yra iškovojusios vienodą taškų skaičių, reikia pažymėti, kad gargždiškių sąskaitoje – dvejos rungtynės (vienos su „Žalgiriu“) atsargoje. „Dainava“ yra labai priklausoma nuo to, kokią sudėtį pavyks surinkti. Pavyzdžiui, prieš savaitę Jonavoje nežaidė nei vienas iš didžiojo ketverto vardų (Karčemarskas, Česnauskis, Stankevičius, Poškus).

Gargždiškiai kol kas yra žymiai stabilesni, o vienintelis pralaimėjimas buvo patirtas Jonavoje prieš praėjusio sezono vicečempionus „Vikingus“.

„Dainavos“ rungtynių šiemet dar nemačiau, bet tikiu, kad jų žaidimo braižas bus panašus į pernykštį, kuriame dominavo individualus žaidimas ir kontratakos. Prieš pat rungtynes mūsų treneris viską pasakys apie alytiškių stipriąsias ir silpnąsias puses – stengsimės jomis pasinaudoti. Į tolimą kelionę vykstame tik pergalės ir trijų taškų“, - komentavo „Gargždų pramogų“ žaidėjas Aurimas Skurdelis.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos