Futsal: „Kauno Žalgiris“ nepasigailėjo „Panevėžio“ © E. Šemioto nuotr.

Lietuvos futsal A lygos starte čempiono titulą ginantis „Kauno Žalgiris“ 12:0 sutriuškino „Panevėžį“, kuris patyrė antrąją nesėkmę iš eilės. Žalgiriečiai, savo ruožtu, po pergalės kyla į pirmą turnyro lentelės vietą.

Triuškinimą Kauno komanda pradėjo sužaidus vos 41 sekundę – po Luko Sendžiko perdavimo tolimu smūgiu pasižymėjo Albertas Voskunovič. Įpusėjus kėliniui, tas pats A.Voskunovič skirtumą padvigubino, o nuo tada persvara reguliariai augo. Iki pertraukos buvo įmušti penki įvarčiai, po pertraukos – septyni.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė jau minėtas A.Voskunovič, Arthuras, Kaique, Deividas Reimaris. Po sykį pasižymėjo: Wesley, Lukas Sendžikas, Ricardo ir Marcelo.

Kitas rungtynes kitą savaitgalį „Panevėžys“ žais prieš Jonavos „Vikingus“, o „Kauno Žalgirio“ rungtynės, dėl dalyvavimo Čempionų lygoje, bus nukeltos.

„Kauno Žalgiris“ – „Panevėžys“ 12:0.

1’ [1 : 0] Albert Voskunovič

10’ [2 : 0] Albert Voskunovič

11’ [3 : 0] Athur

14’ [4 : 0] Wesley

19’ [5 : 0] Lukas Sendžikas

21’ [6 : 0] Arthur

25’ [7 : 0] Deividas Reimaris

27’ [8 : 0] Ricardo

30’ [9 : 0] Kaique

32’ [10 : 0] Kaique

35’ [11 : 0] Marcelo

37’ [12 : 0] Deividas Reimaris