Futsal lygoje „Radviliškis“ iškovojo antrąją sezono pergalę

Šeštadienį Optibet Futsal A lygoje įvyko vienerios 14-ojo turo rungtynės. Iš LFF Futsal taurės iškritęs ŠSPC „Radviliškis“ lygoje iškovojo antrąją pergalę, kuomet 4:2 nugalėjo „Akmenės“ ekipą, kuriai šią savaitę pavyko žengti į LFF Futsal taurės trečiąjį etapą.

Pirmasis kėlinys absoliučiai priklausė Radviliškio komandai. Jie jau 3 minutę įsiveržė į priekį po tiklaus Deivido Dargužo smūgio.

Įpusėjus kėliniui komandos persvarą padvigubino Donatas Paulauskas, o neilgai trukus ją iki trijų įvarčių pakėlė D.Dargužas.

Antrojo kėlinio pradžioje „Akmenės“ gretose rezultatą sušvelnino Gabrielius Domkus, tačiau klubas už to neužsikabino.

Dar vieną įvartį jie pelnė tik 37 minutę, pasižymėjus Erikui Vainorui, bet jau po minutės „Radviliškio“ žaidėjas Kristupas Petravičius įmušė ketvirtą komandos įvartį ir sudėjo visus taškus ant i.

Po šios pergalės „Radviliškis“ su 8 taškais užima devintą vietą ir nuo tos pačios „Akmenės“ atsilieka tik trimis taškais.

ŠSPC „Radviliškis“ 4 : 2 „Akmenė“

3‘ [1 : 0] Deividas Dargužas

11‘ [2 : 0] Donatas Paulauskas

14‘ [3 : 0] Deividas Dargužas

21‘ [3 : 1] Gabrielius Domkus

37‘ [3 : 2] Erikas Vainoras

38‘ [4 : 2] Kristupas Petravičius