Futsal: VIP prieš „Žalgirį“, Dainavą“ prieš „Klaipėda City“ © futsal.lt nuotr.

Šį trečiadienį bus pratęstos futsal A lygos tryliktojo turo kovos. Centrinės rungtynės vyks Radviliškyje, kur puikią sportinę formą demonstruojanti Mažeikių VIP pasistengs padaryti tai, ko šiame sezone dar nepadarė niekas – tai yra atimti taškus iš „Kauno Žalgirio“. 

Dar vienos itin intriguojančios rungtynės bus žaidžiamos Gargžduose, kur dėl traumų, ligų ir net dėl vėjo nunešto vėjo nutrupėjusi „Pramogų“ komanda priims Jonavos „Vikingus“, o Alytuje „Dainava“ priims žaidimą pagerinusią, bet taškų neiškovojančią „Klaipėda City“ ekipą.

„Dainava“ – „Klaipėda City“

2022 m. sausio 19 d. 19:00 val.

Alytaus stadiono arena

Uostamiesčio komanda per pastarąjį mėnesį demonstruoja geriausią žaidimą, tačiau jai iki pilnos laimės vis dar šiek tiek trūksta. Dažniausiai nedaug – tiesiog išnaudotų savo progų.

„Dainava“, savo ruožtu, palieka vienos stabiliausių komandų įvaizdį. Prieš stipresnius dažniau pralaimi, prieš silpnesnius laimi. Ar ši teorija pasikartos šį trečiadienio vakarą?

„Tikimės kovingų rungtynių, kadangi klaipėdiečiai demonstruoja vis geresnį žaidimą, kaip ir buvo galima tikėtis iš debiutantų. O mums taip pat bus sunkios rungtynės, nes šiame mače būsime ne pilnos sudėties“, - sakė „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška.

VIP – „Kauno Žalgiris“

2022 m. sausio 19 d. 20:00 val.

Radviliškio sporto arena

2019 metų sausio pradžioje vykusiose rungtynėse Mažeikių VIP nugalėjo „Kauno Žalgirį“ ir pateikė vieną didžiausių to sezono sensacijų. O gal net ir pačią didžiausią. Tą sezoną kauniečiai daugiau nepralaimėjo niekam. Kaip ir nepralaimėjo 2020/ 21 metų sezone. Kaip ir nepralaimi artėjant į pabaigą 2021/ 22 metų reguliariajam sezonui į pabaigą.

Nors šiuo metu VIP demonstruoja geriausią sportinę formą šiame sezone, vis tik reikia suprasti, kad tai ne tik šios komandos pagerėjusio žaidimo priežastis, tačiau ir tvarkaraštis, lėmęs šiek tiek silpnesnes komandas.

Kauniečiams iki reguliaraus sezono nugalėtojų vardo trūksta vos penkių taškų. 

„Be abejo, bus sunku. „Žalgiris“ yra akivaizdus lyderis. Jis dar neprarado taškų ir neabejoju, kad būsimose rungtynėse nenusiteikęs nutraukti šios serijos. Vis tik rungtynės prasidės esant rezultatui 0:0, o tai reiškia, kad mes irgi galime laimėti. Labai svarbu visiems žaidėjams į aikštę išeiti su tokia mintimi. Taškai taškais, bet itin svarbu turėti ir išlaikyti charakterį, kuris padeda laimėti“, - sakė VIP vienas lyderių Arsenijus Buinickis.

„Gargždų pramogos“ – Jonavos „Vikingai“

2022 m. sausio 19 d. 21:00 val.

Gargždų miesto Policijos salė

Kai šios ekipos pradėjo tarpusavy varžytis pusfinaliose, tarp jų atsirado savotiška trintis. Galime prisiminti, kad ankstesniais metais dažniau triumfuodavo gargždiškiai, tačiau pastaraisiais metais atėjo „Vikingų“ eilė.

Rungtynės Gargžduose turi dar vieną savybę – jos prasideda 21:00 valandą, o tai, be abejonės, irgi daro įtaką rungtynėms.

„Gargždų komanda yra gera komanda ir, kaip rodo tarpusavio rungtynės, niekada nebūna lengva. Manau, šiandien susitiks lygiavertės komandos, o pergalę lems smulkios detalės. Be abejo, į Gargždus vykstame tam, kad iškovotumėm tris taškus. Apie kitokį tikslą nėra ką kalbėti.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos