G. Bale'u patenkintas Z. Zidane'as: "Negirdėjau, kad jis kalbėtų apie išvykimą"

Zinedine'as Zidane'as mano, kad Garethas Bale'as artėjančią žiemą nepaliks Madrido "Real" komandos.

Ispanijos žiniasklaidoje pasklido kalbos, kad G. Bale'as pradėjo kalbėti su savo agentu dėl tolimesnės ateities. Jis su išvykimu buvo sietas dar praėjusią vasarą, tačiau liko ir iki traumos buvo tvirtas startinės sudėties žaidėjas.

Pasak pranešimų, G. Bale'as palikti Ispanijos sostinę nori dėl šaltų santykių su Z. Zidane'u. Visgi šias kalbas iškart atmetė pats strategas.

"Nesu tikras, kad jis kada nors kalbėjo apie išvykimą", – spaudos konferencijoje sakė Z. Zidane'as. – Šį sezoną jis jau sužaidė tikrai nemažai rungtynių".

"Mūsų santykiai yra puikūs. Jis gerai dirba treniruotėse ir visada yra su mumis, kai yra prieinamas. Šiuo metu jis negali rungtyniauti, nes yra traumuotas. Tai yra viskas šioje istorijoje.

Pagrindinė problema yra tai, kad visi turi savo versijas ir pasakojo skirtingas istorijas. Svarbiausia yra tai, kad jis yra pasirengęs žaisti, kai yra sveikas.

Kalbame apie tikrai gerą žaidėją, kurio galimybes visi puikiai žinote. Jis dabar negali žaisti, tačiau jūs (spauda – red.) vis tiek bandote sukurti kažkokias istorijas apie mūsų santykius", – pridūrė prancūzas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos