G. Chiellini apie 2017 metų nesėkmę Čempionų lygos finale: „Tiesiog buvome pavargę“ © AFP nuotr.

Turino „Juventus“ gynybos ramstis Giorgio Chiellini ir toliau su žiniasklaida dalinasi prisiminimais iš savo karjeros.

Šį kartą G. Chiellini prisiminė 2017-ųjų metų UEFA Čempionų lygos finalą, kuriame net 1:4 nusileido Madrido „Real“ ekipai. „Juventus“ klubas prieš finalą buvo laikomas neryškiu favoritu, nes iki finalo demonstravo plieninę gynybą.

Italijos žiniasklaidoje po minėtų rungtynių pasklido kalbos, kad po pirmojo kėlinio „Juventus“ rūbinėje kilo konfliktas. Pats gynėjas teigia, kad nieko sensacingo ten neįvyko.

„Po finalo Kardife kilo labai daug diskusijų. Iš tiesų, nieko neįprasto ten neįvyko – mes tiesiog buvome pavargę. Po pirmojo kėlinio neįvyko nieko sensacingo, ką galėčiau pasakyti. Niekas tikrai nesimušė“, – kalbėjo G. Chiellini.

„Mes pralaimėjome, nes buvome išsekę. Mums nesiseka su finalais – jie visada būna per vėlai. Po pirmojo kėlinio vos galėjome pajudinti kojas, Mandžukičius ir Pjaničius praktiškai negalėjo net vaikščioti.

Abiems žaidėjams buvo suteikiama pagalba, kol treneris kalbėjo rūbinėje. Turėjome ne daug laiko atsipūsti ir vėl grįžti į aikštę.

Rezultatas buvo 1:1, o vėliau viskas baigėsi labai dramatiškai“, – kalbėjo iki šiol prestižinio trofėjaus nelaimėjęs G. Chiellini.