"%c000 54" klubas greičiausiai bus priverstas ieškotis naujo vartininko po to, kai traumą gavo atsarginis klubo vartų sargas Gertas de Vliegeris (%p02976). Dėl traumos jis praleis visą ateinantį sezoną.

Šią vasarą į Angliją atvykusiam žaidėjui įtrūko achilo sausgyslė. Visa tai įvyko 20-ąją draugiškų rungtynių prieš "%c00060" minutę. Žaidėjas iš aikštės buvo išneštas neštuvais.

G.de Vliegeris buvo pagrindinis vartininko Deivido Jameso (%p02294) dubleris. Kol kas vyriausiasis treneris Kevinas Keeganas atsarginį vartininką turės rinktis iš dviejų jaunų žaidėjų - Kevino Ellegaardo (%p02295) arba Kaspero Schmeichelio.

Visgi kalbėdamas su žurnalistais Kevinas Keeganas teigė, kad klubas greičiausiai ieškosis naujo vartininko dar iki pirmųjų Premier lygos rungtynių - "Mes turėsime įsigyti naują vartininką. Gertas susižeidė Achilo sausgyslę ir negalės žaisti visą sezoną, o aš negaliu rizikuoti ta pozicija. Man teks kalbėtis su klubo prezidentu."

"Jei pinigų nėra jų ir nebus, bet bus didelė rizika ir reikės tikėtis, kad nieko neatsitiks Deividui Jamesui",- kalbėjo treneris.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos