G grupės lyderių fiasko: CSKA sutriuškino nepatyrusią "Real" ekipą, o "Roma" gavo antausį nuo čekų

19 val. 55 min. UEFA Čempionų lygos G grupėje buvo sužaistos paskutinės dvi grupių etapo rungtynės, kuriose buvo užfiksuota didžiulė sensacija.

"Santiago Bernabeu" stadione revanšo prieš Maskvos CSKA siekęs Madrido "Real" buvo pasiųstas į tikrą nokdauną. Jaunimu pasitikėjęs Santiago Solari patyrė antrąjį pralaimėjimą vadovaudamas pagrindinei komandai – CSKA šeimininkus sutriuškino rezultatu 3:0.

"Real" rungtynes pradėjo gerai ir susikūrė užtektinai progų, kad įmuštų bent du įvarčius, tačiau sėkmingai apsigynę CSKA futbolininkai kontratakose užklupo visiškai nepasiruošusį "Real".

37-ąją minutę į Thibaut Courtois vartus tiksliai smūgiavo ir svečius į priekį išvedė Fiodoras Čalovas. Lyg to būtų negana, CSKA po šešių minučių į Europos čempionų vartus įsūdė dar vieną įvartį.

Antrajame kėlinyje "baltieji" prieš sutankintą CSKA gynybą nieko padaryti negalėjo, o paskutinę vyšnaitę ant torto 73-ąją minutę uždėjo Arnoras Sigurdssonas, pasiuntęs "Real" į gilų nokdauną.

Be tokių žaidėjų kaip Sergio Ramoso, Raphaelio Varane ir Luka Modričiaus vertęsis "Real" šias rungtynes norės pamiršti kuo greičiau, tačiau jos reikšmės jokios nebeturėjo – "Real" jau prieš šį turą buvo užsitikrinęs pirmąją vietą.

Kitose rungtynėse skaudų smūgį gavo kitas būsimas aštuntfinalio dalyvis – "Roma" išvykoje nusileido Pilzeno "Viktoria", kuri ir liko trečioje pozicijoje.

Čekai 62-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau jau netrukus Cengizas Underis išlygino rezultatą. Visgi jau 72-ąją minutę "Viktoria" susigrąžino įvarčio pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 2:1.

"Real Madrid" 0 - 3 CSKA
37' [0 - 1] F. Čalov
43' [0 - 2] G. Schennikov
73' [0 - 3] A. Sigurdsson

"Viktoria" 2 - 1 "Roma"
62' [1 - 0] J. Kovarik
68' [1 - 1] C. Under
72' [2 - 1] T. Chory
90+2' L. Pellegrini ("Roma") pašalintas iš aikštės

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Elgo

tai taip... vaikai lošė... argi visi vaikai? bet prieš cska gaut 3 golus be atsako BERNABEJUI???? kad ir nesvarbios varžybos? aaa, okey... jei jums gerai, man dar geriau!!!

• 14
  • Barca (IP: e5efc6d76)

Reala "duhina" sy sezona kas netyngi 😀 vargsas courtois

• 10
  • 4tech

Nors ir su atsarginiais žaidė, nes rungtynės nieko nelemia, bet taip pralaimėti namuose prieš savo sirgalius yra nepadoru...nu negražu, žmonės ateina pasižiūrėti į savo komandą, o čia suleisti nemotyvuoti atsargiai. Na suprantu 2 ar 3 lyderius pailsinti, bet čia...

• 9
  • Futbolo (IP: 9f4f643a2)

Industrija ju nekencia, suzinokite kaip CSKA imine Real paslapti...

• 8
  • Marčius33
    MettaworIdpeace

Ant tiek tu man ***, bet atrasysiu. Is pagrindines sudeties nebuvo tik Ramoso, Varanes ir Modriciaus. Visos puolimo "zvaigzdes" buvo ir vistiek 0! Esi tu *** jau senai maciau. Cia tau *** ne koks klabciuku susirinkimas, kad visi taikoj gyventu. Cia Real Madrid Karaliskasis klubas. Cia jokiu nesvarbiu macu negali buti, ypac savoj aikstej ir ypac tada, kai si sezona savo varda susiterse ir kiekvienos varzybos yra galimybe reabilituotis pries savus ziurovus, kurie jau pradeda nusvilpineti ir ne be reikalo. O toks *** kaip tu, prie klaviaturos sedi ir dar teisia tuos fanus, kurie aukoja pinigus bilietams, atributikai, aukoja laika ir savo gerkles palaikant Reala, o tu cia bebenciuk atejes aiskini, kad jie yra titulu vergai. Lope senai tau sakiau nebekomentuok, del saves

Kaip greit pasikeitė tavo mastymas tik kai išėjo CR .Tu išvis Realo varžybų nežiūrėk nes didžiausias vaikas esi ir gėda darai.

• 7
  • ChelseaFan77

Vaidoshius man jaunkauska istikro primena,tokias nesamones peza atsisedes😀D ekspertas baisus negaliu,realiai nei vienos analizes pries rungtynes nemaciau pas vaidoshiu tik supila sudus ant pralaimetoju ir tiek😀Dd taip gerai viska ismano bet EF sedi ir komentuoja istisai,tai ko ne treniruoji kokios komandos? Realiai nei puse tu ale tapinu kristes neisautum i vartus nes pliuchos tokios per gyvenima nesi mates,kaip isvis gali kazka kritikuot kai sitoj srity t.y futbole isvis nieko esi pasiekes😀DD bent jau kad kokios 7 italijos lygoj zaistum galetum nuomone reikst, o dabar... artestas irgi apie messi kliedzia pastoviai bet tas bent matosi kad nelabai tiki ka pats raso,du klaunai,bet smagu kad tokius gimdo dar😀d

• -4
  • MCsirgalius (IP: 114f3d6d4)

"bent championu lygoj zaidzia...." Kas is jo tokio nuolatinio "zaidimo" kai vis dar turi tiek pat championu lygos titulu kiek city...

• 0
  • Extra
    Milstas

Jau kas paliko iš Real tai dieve dieve😀 Išėjo du kertiniai žmonės ir totaliai sugriuvo komanda. Tiesiog balsu dabar žvengiu, kai "ekspertai" aiškino, kad Asensio pakeis CR😀 Manau Zidanas su CR tiesiog išinešė su savim nugalėtojų mentalitetą, nors nerealiai techniški žaidėjai ir liko.

Nu, Milistai-Šūdalistai, kas atsitiko? Kaip čia tokia stipriausia pasaulio komanda su geriausiu pasaulio futbolininku nesugebėjo kažkokių šveicarų nukalt? Kas čia atsitiko, ar tik negeriausias planetos futbolininkas, be kurio Realas šūdas, dar ir iš Dybalos antrą golą atėmė?