G. Higuaino dublis nulėmė "Juventus" pergalę Monake (FOTO, VIDEO)

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos antrojo pusfinalio pirmosios rungtynės.

"Monaco" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Turino "Juventus" futbolininkus. Masimilliano Allegri vadovaujama komanda dar kartą parodė solidžią savo gynybą, o du Gonzalo Higuaino įvarčiai garantavo pergalę rezultatu 2-0.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba - nei vieni, nei kiti itin pavojingai viena kitos neatakavo. 16-ąją minutę prie Gianluigi Buffono vartų kilo pirmas rimtas pavojus - po puikaus perdavimo Kylianas Mbappe vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus, tačiau laiku ir vietoje buvo nesenstantis Gigi.

29-ąją minutę Monake galiausiai krito pirmasis rungtynių įvarts - greitos kontratakos metu Gonzalo Higuainas išvedė svečius iš Turino į priekį. Argentinietis pasižymėjo po meistriško Dani Alveso perdavimo.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką rimtesnių įvykių aikštėje nebeįvyko, todėl komandos stojo į kovą antrajame kėlinyje.

Jame "Monaco" rodė charakterį ir nuo pat pradžių atakavo svečių aikštės pusėje, tačiau 59-ąją minutę buvo nubausti antruoju įvarčiu - po dar vieno puikaus D. Alveso perdavimo pasižymėjo ne kas kitas, o G. Higuainas.

Likęs pusvalandis buvo itin ramus - "Monaco" bandė pasiekti bent vieną įvartį, kuris dar būtų išsaugojęs gerus šansus pakovoti dėl patekimo į finalą, tačiau disciplinuota "Juventus" gynyba buvo nepramušama ir susitikimas baigėsi svečių pergale rezultatu 2-0.

Atsakomosios rungtynės tarp "Juventus" ir "Monaco" Italijoje įvyks kitą antradienį.

"Monaco" 0 - 2 "Juventus"
29' [0 - 1] G. Higuain
59' [0 - 2] G. Higuain

Startinės sudėtys:

"Monaco": Subasič; Dirar, Glik, Jemerson, Sidibé; Lemar, Fabinho, Bakayoko, Bernardo Silva; Falcao, Mbappe.

"Juventus": Buffon, Dani Alves, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Alex Sandro, Marchisio, Pjanic, Mandzukic, Dybala, Higuain.

"Monaco" - "Juventus" 0-2

69' - G.Chiellini ("Juventus") - geltona kortelė

59' - G.Higuainas ("Juventus" - pelnė įvartį

58' - C.Marchisio ("Juventus) - geltona kortelė

37' - Fabinho ("Monaco") - geltona kortelė

29' - G.Higauinas ("Juventus") pelnė įvartį - 0-1

21' - L.Bonucci ("Juventus") - geltona kortelė

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • ...

Kažką turit prieš Higuainą nevykeliai?

• -2
  • Keista

Vaidoshius gal tu isimylejes ta Ronaldo, kad kiekvienoj temoj nesvarbu apie ka ji, vis rasai apie ji?

• +8
  • Patricijas

Bus sugadintas finalas. Pastatys autobusa juve ir atsimusines. Ikals kokia lempa ir baigsis finalas. Ir niekas jo neatsimins. Visai kitas vaizdas butu jei Realas zaistu su Monaco.

• -16
  • Anekdotas

Vaidoshius sako: "Logiškai mąstant..." - Žmogau, atsimerk! Tu ir logika du labiausiai žemėje nesuderinantys dalykai. Greičiau višta su dantimis bus atrasta, negu logika tavo komentaruose.

• +19
  • mil

Realas vs Juve butu svajoniu finalas.Dvi cempionu komandos, su neitiketinas zaidejais,as tai butu wow.Ramos vs Chiellini,Buffon vs Ronaldo,geriausias finalas per 10 metu