"%c000 45" treneris G.Houllier atkakliai teigia, kad jo komandos viltys kitamet žaisti Čempionų lygoje yra jų pačių rankose. Kol kas "Liverpool" užima Premier lygoje ketvirtąją vietą, kuri suteikia teisę kitamet žaisti Čempionų lygoje. Tačiau pastaruoju metu klubas nedemonstruoja geriausio savo žaidimo. Pralaimėjimas UEFA taurėje bei lygiosios prieš Premier lygos autsaiderius "%c00058" kelia nerimą klubo fanams. Ši nesekmė Premier lygoje buvo numalšinta tuom, kad artimiausi varžovai kovoje dėl 4-os vietos "%c00046" taip pat pralaimėjo "%c00050" klubui.

"Liverpool" klubui čempionate liko sužaisti dar 8-ios rungtynės, 5-ios iš jų namie. Tačiau klubo dar laukia išvyka į Londoną, pas kolkas nenugalėtą "%c00041" klubą.

Houllier kalbėjo: "Rungtynės prieš "Leicester" nebuvo labai blogos, tačiau mes praradome šansą padidinti savo persvarą prieš "Newcastle". Turime penkias rungtynes namie, taip pat ir labai svarbias su "Newcastle" bei "Charlton". Likimas mūsų rankose. Mes žinome ką turime daryti".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos