Vienas perspektyviausių Lietuvos futbolininkų Gustas Jarusevičius atsispyrė vilionėms iš užsienio ir pasirinko likti Vilniuje pratęsiant sutartį su „Žalgiriu“.

Po sėkmingo sezono pasibaigus kontraktui 18 metų žaidėjas turėjo pasiūlymų iš Kroatijos, Škotijos, lankėsi peržiūrose Italijoje, tačiau apsisprendė karjerą tęsti Vilniuje.

„Nauja sutartis prideda daug motyvacijos toliau tobulėti, siekti savo tikslų, įrodinėti kad galiu žaisti čempionų komandoje. Visgi „Žalgiris“ yra numeris vienas klubas Lietuvoje, – kalbėjo G. Jarusevičius – Sprendimą nulėmė ir mano pačio norai, ir kitų žmonių patarimai. Pasitariau ir su tėvais, vyresniais komandos nariais, kitais pažįstamais futbolininkais. Kalbėjau ir su treneriu Vladimiru Čeburinu. Jis man patiko, noriu su juo dirbti toliau. Apsisprendžiau likti Vilniuje, siekti komandinių tikslų su „Žalgiriu“.

Universalus saugas šiais metais įsitvirtino „Žalgirio“ pagrindinėje komandoje ir buvo vienas dažniausiai po keitimo aikštėje pasirodžiusių žaidėjų. Jo sąskaitoje – 20 rungtynių ir 3 įvarčiai A lygoje, 4 pasirodymai LFF taurėje.

Intensyviame sezone alytiškis taip pat sužaidė 10 rungtynių ir įmušė 3 įvarčius Pirmoje lygoje, atstovavo klubo jaunimo komandai UEFA Jaunimo lygos turnyre bei šalies U-19 ir U-21 rinktinėms.

„Sezonas asmeniškai buvo geras: žaidžiau daug, mušiau įvarčius, atlikau rezultatyvių perdavimų. Norisi įrodinėti kad galiu žaisti, mušti dar daugiau. Komandai irgi sezonas buvo geras, tapome čempionais laimėjome taurę. Gaila, kad nepatekome į UEFA turnyrų grupes, trūko vieno žingsnelio, – teigė G. Jarusevičius – Tikiuosi kitąmet toliau žaisti gerai, stabiliai ir padėti komandai laimėti, su komanda siekti laimėti visus trofėjus ir patekti į Europos taurių grupių etapą.“

G. Jarusevičius „Žalgiriui“ atstovauja nuo 2019 metų.