G. Jesuso dublis nulėmė pergalę prieš "Everton", D. Moyesas grįžo aukšta nata

Trečiadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar trejos 21-ojo turo rungtynės.

Pergalę savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė "Manchester City" ekipa. Pepo Guardiolos kariauna rezultatu 2:1 įveikė Liverpulio "Everton".

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau nuo to intriga nesumažėjo. "Man City" ekipai itin sėkmingai susiklostė antroje kėlinio pradžia, kai Gabrielis Jesusas per septynių minučių atkarpą pasiekė du įvarčius.

51-ąją minutę jis įmušė nuostabų įvartį po Ilkay'aus Gundogano perdavimo, o antrojo įvarčio metu jam progą sukūrė Riyadas Mahrezas.

71-ąją minutę "Everton" ekipai po Claudio Bravo klaidos pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau per likusį laiką "Man City" nebeklydo ir džiaugėsi pergale.

"Everton" komandai tai buvo pirmoji nesėkmė po to, kai komandos vairą į savo rankas perėmė Carlo Ancelotti.

Kitose rungtynėse skambiai prie "West Ham" vairo grįžo Davidas Moyesas. Jo diriguojami "plaktukai" namuose 4:0 sutriuškino "Bournemouth" vienuolikę.

"West Ham" jau po pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių persvarą – du kartus tiksliai smūgiavo Markas Noble'as, o dar vieną įvartį pridėjo Sebastianas Halleris. Galutinį tašką 66-ąją minutę padėjo Felipe Andersonas.

Likusi dvikova tarp "Norwich" ir "Crystal Palace" komandų baigėsi lygiosiomis.

"Man City" 2 - 1 "Everton"
51' [1 - 0] G. Jesus
58' [2 - 0] G. Jesus
71' [2 - 1] RIcharlison

"West Ham" 4 - 0 "Bournemouth"
17' [1 - 0] M. Noble
25' [2 - 0] S. Haller
35' [3 - 0] M. Noble (11 m. baudinys)
66' [4 - 0] F. Anderson

"Norwich" 1 - 1 "Crystal Palace"
4' [1 - 0] T. Cantwell
85' [1 - 1] C. Wickham