G. Jesuso žinutė S. Aguero: "Dabar atėjo mano laikas"

"Manchester City" klubo puolėjas Gabrielis Jesusas mano, kad išaušo jo šlovės valanda.

22-ejų metų futbolininkas pastaruosius kelis sezonus buvo Sergio Aguero šešėlyje, tačiau argentinietis paskutiniu metu turi fizinių problemų ir tuo ketina pasinaudoti jaunasis brazilas.

"Savo debiutiniame sezone žaidžiau daug. Kartais aikštėje buvau aš, kartais – Aguero. Neturiu nieko prieš jį – jis yra legenda, rezultatyviausias klubo žaidėjas ir puikus vaikinas. Sergio yra puikus tiek kaip žaidėjas, tiek kaip asmenybė", – kalbėjo G. Jesusas.

"Žinau, kad Aguero gali pelnyti įvarčius kiekvienoje dvikovoje. Kai jis yra aikštėje, aš noriu, jog jam pasisektų, todėl tiesiog sėdžiu ir laukiu savo šanso.

Žinoma, kad norėčiau žaisti visose rungtynėse, tačiau tai nėra paprasta. Mes turime daug žaidėjų, visi jie yra aukštos klasės, todėl stengiuosi mėgautis kiekvieną kartą pasirodęs aikštėje.

Aš taip pat suprantu, kad Sergio daugiau nebėra toks jaunas, todėl dabar atėjo mano laikas. Noriu žaisti ir tobulėti – tai yra būtent tai, kas mane verčia būti laimingu.

Myliu futbolą taip, kad neįsivaizduoja, ką daryčiau be jo. Stebėti rungtynes iš šalies visada yra sudėtinga, tačiau aš visada gerbiu trenerio sprendimą ir patį Aguero, kuris yra šio klubo legenda", – mintimis dalijosi G. Jesusas.

Straipsnio įvertinimas: 8 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos