G. Lettieri: per pertrauką buvau labai piktas © alyga.lt nuotr.

2024-ųjų lietuviško sezono uždanga oficialiai buvo pakelta sekmadienio rungtynėmis dėl TOPsport LFF supertaurės titulo.

Mače per pagrindinį laiką įvarčių pelnyta nebuvo, o baudinių serijoje tiksliau smūgiavo „Panevėžio: futbolininkai, kurie pranoko būsimus TOPsport A lygos naujokus Vilniaus rajono „TransINVEST“ ir iškovojo antrąjį savo Supertaurės trofėjų komandos istorijoje.

Po rungtynių kalbėjęs Panevėžio komandos strategas Gino Lettieri buvo atviras ir akcentavo, kad po pirmos rungtynių dalies buvo labai piktas ant savo komandos.

„Manau, kad pirmas kėlinys buvo ne tai, ko tikėjausi iš savo komandos, žaidėme labai blogai, varžovai žaidė labai agresyviai, gerai kovėsi dvikovose. Nejudėjome, žaidėme labai lėtai, tad per pertrauką buvau labai piktas.

Tačiau po pertraukos žaidėme žymiai geriau, turėjome tris puikias progas. Neįmušėme, bet labai džiaugiuosi, kad laimėjome baudiniais.

Rėmėmės daugiausiai senais žaidėjais, vienintelis Nicolasas Gorobsovas, kiti naujokai dar nėra pasirengę pilnai žaisti. Kai kas atvyko tik vakar, kai kas – traumuoti. Manau, kad po trijų-keturių savaičių nauji žaidėjai mums padės, bet dabar visi žaidėjai, kurie žaidė šiandien, turės nešti krūvį ir per ateinančias tris-ketverias rungtynes ir tikiuosi, kad žaisime geriau“, – sakė dar vieną trofėjų su komanda iškovojęs treneris.

Dėl triumfo pasidžiaugė ir geriausiu susitikimo žaidėju išrinktas panevėžiečių kapitonas Linas Klimavičius, kuris įmušė ir lemiamą baudinį serijoje.

„Visi trofėjai yra pastatyti gražioje ir matomoje vietoje, tokie prisiminimai išlieka visam gyvenimui.

Rungtynės buvo įtemptos, to ir tikėjomės, jie yra gera komanda ir pagarba jiems už gerą kovą. Baudiniai visada yra šiek tiek loterija ir šįkart džiaugiamės mes.

Šiek tiek buvo atsibodę laukti naujo sezono, labai norisi kuo anksčiau tų oficialių rungtynių ir sezono pradžia žaidėjams visada yra didelė šventė“, – dėstė veteranas.

Tuo tarpu „TransINVEST“ komandos treneriui Giedriui Barevičiui beliko pasveikinti varžovus su pergale ir žvelgti į netrukus prasidėsiantį lygos sezoną.

„Didžiuojuosi savo komanda, tikrai varžovams daug nenusileidome, pralaimėjome baudiniais. Judame tolyn, sveikiname varžovus ir tiek.

Pamatėme, kad galime žaisti, tas laimėjimas būtų geras atsvaros taškas sėkmingai pradėti sezoną, bet dabar jau nepakeisi. To baudinio jau neįmuši, o kitą savaitę mums prasideda debiutinis sezonas ir tikiuosi, kad mums jis bus sėkmingas.

Esame šiek tiek nauji, turime šiek tiek atsargos, yra jaudulio. Turėjome gerų varžovų, gal ir ši taurė mums buvo reikalinga sužaisti, manau, kad galėsime TOPsport A lygoje priešintis visoms komandoms ir būti konkurencingi“, – pozityviai ateitį vertino komandos treneris.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

Komentuoti

Prisijungti su FB