G. Matulevičius: mačui prieš latvius – visai kitoks pasirengimas © V. Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ šiandien surengė paskutinę treniruotę prieš UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos I etapo pirmąsias rungtynes su „Valmiera“ (Latvija).

„Visi labai laukiame šių rungtynių, laukiame mus palaikančių žmonių stadione, – po paskutinės treniruotės sakė „Sūduvos“ saugas Giedrius Matulevičius. – Tai yra tarptautinės rungtynėms, joms vyksta kitoks pasirengimas, skiriama viskam daugiau dėmesio.“

Paklaustas apie varžovus, futbolininkas paminėjo tas pačias savybes, kurias išskiria visi apie „Valmiera“ kalbantys žmonės.

„Mūsų treneriais atliko gerą darbą, išanalizavo varžovus, nagrinėjome jų stiprybes ir silpnybes. Tai jauna energinga komanda, mėgstanti spausti varžovus, žaisti su kamuoliu, pavojingas standartinėse situacijose. Visa tai išnagrinėjome ir parengėme savo planą“, – sakė G. Matulevičius.

Anot saugo, „Sūduvai“ svarbiausia bus išlikti drausmingai ir žaisti taip, kaip žaidžiama nuo šio sezono pradžios.

„svarbiausia, kad būtų geras nusiteikimas, vykdyti savo planą, žaisti savo futbolą, – teigė marijampolietis. – Bus svarbu laikytis drausmės ir kryptingai eiti tuo keliu, kuriuo einame visą šį sezoną.“

Pirmąsias rungtynes „Sūduva“ ir „Valmiera“ Marijampolės „Hikvision“ arenoje žais liepos 8 d. 19 val.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos