G. Neville‘o žinutė Anglijos futbolo gerbėjams: nustokite pervertinti mūsų žaidėjus © JumpStory nuotr.

Legendinis „Manchester United“ gynėjas ir buvęs Anglijos rinktinės trenerio asistentas Gary Neville‘as mano, kad Anglijoje pernelyg mėgstama pervertinti jaunuosius šalies futbolininkus.

G. Neville‘as neabejoja, kad Anglija turi pakankamai talento, tačiau šalies žiniasklaida bei sirgaliai neturėtų užmiršti, kad kitose šalyse taip pat auga perspektyvus jaunimas.

„Sky Sports“ televizijoje dirbantis G. Neville‘as pirštais rodė į Jadoną Sancho, kuris yra siejamas su persikėlimu į „Manchester United“.

„Su Jadonu mes esame šiek tiek peržengę ribas“, – teigė futbolo ekspertas. – Mes tikrai turime talentingų žaidėjų Anglijoje, tačiau turime prisiminti ir tai, kad kitose šalyse toks dalykas taip pat egzistuoja. Brazilija, Argentina, Vokietija, Belgija – mes tikrai nesame tokie vieninteliai pasaulyje.“

„Tai primena mano laikus, kai buvome vadinami auksiniais Anglijos rinktinės berniukais. Mes juk turėjome „auksinę kartą“ – Beckhamą, Gerrardą, Lampardą ir Rooney. Bet žinote ką? Mes pamiršome faktą, kad Brazilijoje tuomet žaidė Rivaldo, Ronaldinho ir Ronaldo.

Dabar vėl girdime kalbas, kad turime auksinę kartą, tačiau ir vėl užmirštame apie kitų šalių žvaigždes. Pažiūrėkite į tą pačią Argentiną, kuri turi Aguero, Higuainą, Messi ir Di Maria. Ar mes galime Jadoną lyginti su jais? Ne, nes jis dar tikrai nėra jų lygio žaidėjas.

Būkime atviri, Jadonas yra didžiulis talentas, tačiau mes negalime jo priskirti tai kategorijai, kurioje yra kitos pasaulio žvaigždės, reguliariai laiminčios Europos ir pasaulio čempionatus“, – tvirtos nuomonės laikėsi G. Neville‘as.

Straipsnio įvertinimas: 12 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos