G.Roederiui leista toliau treniruoti “Newcastle”

“Pre mier” lygos vadovybė nusprendė pritaikyti išimtį “Newcastle” klubui ir leisti Glennui Roederiui treniruoti šį klubą. G.Roederis neturi privalomos UEFA trenerio licenzijos, tačiau likusios komandos neprieštaravo, kad “Šarkos” pasirašytų su juo ilgalaikį kontraktą.

“Malonu sulaukti kitų komandų palaikymo, jeigu sugalvotume Glenną paskirti mūsų naujuoju treneriu”,- džiaugėsi “%c00046” pirmininkas Freddy Shepherdas. Ateinantį pirmadienį klubas oficialiai praneš naujojo trenerio pavardę. Tiesa, praeitą ketvirtadienį “Premier” lygos atstovai atemtė “Newcastle” prašymą dėl minėtos išimties. Laimei, F.Shepherdas sugebėjo įtikinti savo kolegas, klubų pirmininkus, leisti naujam treneriui igyti licenziją toliau treniruojant komandą.

Glennas Roederis jau buvo pradėjęs mokytis, tačiau 2003 metų balandžio mėnesį nebaigė kursų dėl smegenų naviko. Šį kartą kursai prasidės birželio mėnesį, o sezono pabaigoje Glennas jau turės UEFA trenerio licenziją. Vasario mėnesį “Šarkų” treneris Graeme’as Sounessas turėjo atsisveikinti su „St James Park”, o jo vietą užėmė buvęs “Newcastle” gynėjas, kuris iki tol vadovavo “Šarkų” jaunių akademijai – Glennas Roederis.

Nuo tos akimirkos sėkmė ir vėl pradėjo šypsotis “Newcastlio” vienuolikei, kuri surinko 32 taškus per 15 susitikimų, o pergalė prieš “Chelsea” rezultatu 1-0 padėjo iškovoti kelialapį į “Intertoto” taurę. F.Sepherdas tiki, jog prasidėjo nauja klubo era.

“Sezono pabaiga mus maloniai nustebino, todėl sirgaliai ir žaidėjai galės vėl grįžti į Europos arenas,- džiaugėsi F.Shepherdas. – Be to, ketvirtadienį mūsų laukia atsisveikinimo su Alanu Sheareriu varžybos”.

Iš kitos pusės, lygos trenerių asociaciją nepritarė šiam “Premier” lygos vadovybės sprendimui. Jos taisyklės griežtai skelbia, jog bet kuris kandidatas į laisvą trenerio vietą “Premier” lygos klube privalo turėti visas reikalingas licenzijas. “Visi sustiko su šiomis taisyklėmis ir jas pasirašė, todėl privalu laikytis jų. Apmaudu, kad Glennas Roederis pateko į tokią dviprasmišką situaciją”, - piktinosi buvęs “Charlton” treneris Alanas Curbishley, kuris taip pat priklauso LMA komitetui.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos