G. Wijnaldumo įvartis nulėmė "Liverpool" pergalę prieš "Man City" (VIDEO)

2016-ieji metai Anglijos "Premier" lygoje baigėsi intriguojančia 19-ojo turo aštuntąja dvikova.

"Anfield" stadione susigrūmė dvi atakuoti mėgstančios komandos - "Liverpool" prieš "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniams nelaimėtų rungtynių serijos varžovų tvirtovėje nepavyk nutraukti - "raudonieji" šventė minimalią pergalę.

Nuo pat rungtynių pradžios Jurgeno Kloppo auklėtiniai dominavo su kamuoliu ir kūrė pavojingas progas. Ilgai laukti pirmojo įvarčio neprireikė - 8-ąją minutę po puikaus Adamo Lallanos aukšto perdavimo galva kamuolį į "miestiečių" ginamų vartų tinklą pasiuntė Giorginio Wijnaldumas.

Po praleisto įvarčio "Man City" ekipai sukurti kažką pavojingo prie "Liverpool" vartų nepavyko - šeimininkai ir toliau dominavo su kamuoliu.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką "Man City" taip ir nesukūrė jokios pavojingos progos, todėl komandos į rūbinę žygiavo rezultatui esant 1-0.

Antrajame kėlinyje "Man City" trauktis nebeturėjo kur ir kur kas daugiau laiko praleido su kamuoliu. 54-ąją minutę šansą pasižymėti turėjo Davidas Silva, tačiau jo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vartų.

Vėliau svečių iš Mančesterio dominavimas šeimininkų aikštės pusėje buvo dar didesnis, tačiau rimto pavojaus prie Simono Mignolet vartų taip ir nekilo, o "Liverpool" džiaugėsi pergale.

Po pergalės "Liverpool" su 43 taškais lieka antroje pozicijoje ir nuo lyderių atsilieka 6 taškų skirtumu. "Man City" po šio turo gali prarasto trečiąją poziciją.

"Liverpool" 1 - 0 "Man City"
8' [1 - 0] G. Wijnaldum

Startinės sudėtys:

"Liverpool": Mignolet, Clyne, Lovren, Klavan, Milner, Henderson, Wijnaldum, Can, Lallana, Mane, Firmino.

"Man City": Bravo, Zabaleta, Stones, Otamendi, Kolarov, Fernandinho, Yaya Toure, Sterling, Silva, De Bruyne, Ague