G. Zola: mano svajonė - treniruoti "Chelsea"

Gianfranco Zola prisipažino, kad jo svajonė yra tapti „Chelsea“ treneriu, tačiau Italas supranta, kad jam reikia nemažai patobulėti, kad galėtų atvykti dirbti į „Stamford Bridge“ stadioną.

Italas, kuris per savo karjerą pelnė 80 įvarčių per 312 rungtynių „Chelsea“ klube, buvo „West Ham“ ir „Watford“ treneriu, o dabar dirba Kataro komandoje „Al Arabi“.

„Mano svajonė ir tikslas yra vieną dieną tapti „Chelsea“ treneriu. Tiesa, aš suprantu, kad man reikia patobulinti savo, kaip stratego įgudžius, kad ten patekčiau. Ir aš tikrai sunkiai dirbu, kad pasiekčiau šį tikslą. Kataras man labai padeda šiuo klausimu. Aš tiesiog bandau savo komandą priversti žaisti tokį futbolą, kokį aš įsivaizduoju. Aš jau padėjau tam pamatus dirbdamas „Al Arabi“ klube ir tikiu, kad ateityje jūs matysite to rezultatus“, - kalbėdamas su Sky Sports teigė Zola.

Dabartinis „Chelsea“ treneris Jose Mourinho po šeštadienio nesėkmės prieš „Liverpool“ patiria didžiulį spaudimą, o patyrę aštuntą pralaimėjimą visuose turnyruose šį sezoną, „aristokratai“ užima vos 15 poziciją „Premier“ lygoje.

„Klubas turi viską, kad pasiektų gerus rezultatus. Geras pasirodymas Čempionų lygoje prieš Kijevo „Dynamo“ ir keletas pergalių „Premier“ lygoje viską sutvarkytų.

Sunku surasti priežastį, dėl tokio prasto Londono klubo starto. Tačiau ekipai tikrai nepadeda prasta Edeno Hazardo ir Diego Costos forma. Gynyboje komanda taip pat nebeatrodo taip gerai kaip pernai, tad žaidėjai prarado pasitikėjimą savo jėgomis ir visa tai atneša prastus rezultatus.“, - apie „Chelsea“ nesėkmes kalbėjo Italas.

Akivaizdu, kad nors niekas nelaiko Zolos rimtu kandidatu užimti „Chelsea“ trenerio pareigas, tačiau pats strategas yra nusiteikęs patekti tarp kandidatų ateityje pakeisti Jose Mourinho.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė