G14 boikotuos Pasaulio Klubų Čempionatą

G14 - 18 elitinių Europos komandų šiandien vykusiame pasitarime Valensijoje nutarė, jog boikotuos Pasaulio Klubų Čempionatą, nepaisant FIFA pastangų susitarti su šiais klubais.

Tokį savo apsisprendimą klubai motyvavo tuo, kad jiems ir taip tenka dalyvauti daugelyje čempionatų, ir dėl to nepailsi žaidėjai.

"Mes esame patenkinti čempionatais, kuriuose jau dalyvaujame ir tikrai neturime noro žaisti dar daugiau rungtynių," - teigė Miuncheno "Bayern" ekipos prezidentas Karlas Heinzas Rummenigge. "Nei vienas G-14 priklausantis klubas nedalyvaus Pasaulio Klubų Čempionate ir šis mūsų apsisprendimas yra galutinis."

G-14 priklausantis Mančesterio "United" klubas yra dalyvavęs pirmame ir kol kas vieninteliame Pasaulio Klubų Čempionate, kuris vyko 2000 metais Brazilijoje. 2001 metais Ispanijoje turėjęs vykti kitas čempionatas neįvyko, nes FIFA nesutarė su pagrindiniu remėju.

Tuo tarpu FIFA teigia esanti įsitikinusi, jog G-14 priklausantys klubai dalyvaus jos rengiamose varžybose.

FIFA ketina surengti šį čempionatą tokiu principu: Afrikos, Azijos, CONCACAF ir Okeanijos čempionai žaidžia atkrintamasias rungtynes ir 2 jas laimėję klubai pusfinaliuose susitinka su Europos ir Pietų Amerikos čempionais.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos