Gana ir Alžyras - Afrikos Nacijų taurės turnyro pusfinalyje © Eurofootball.lt
Afrikos Nacijų taurės turnyre paaiškėjo pirmieji pusfinalio dalyviai - jais tapo Ganos ir Alžyro rinktinės, įveikusios atitinkamai pirmenybių šeimininką Angolą ir Dramblio Kaulo Krantą.

Po keitimo aikštėje pasirodžiusio Hameuro Bouzza įvartis trečiąją pratęsimo minutę lėmė kiek netikėtą Alžyro pergalę rezultatu 3-2 prieš turnyro favorite laikytą Dramblio Kaulo Kranto komandą.

Rabaho Saadane vadovaujami alžyriečiai net dukart buvo atsidūrę besivejančiųjų vaidmenyje - po mačo pradžioje Salomono Kalou ir prieš pat pabaigą Kadero Keita pelnytų įvarčių,- tačiau sugebėjo ne tik išplėšti pratęsimą, bet ir kelialapį į pusfinalį.

Karimas Matmouras dar prieš didžiąją pertrauką pirmą kartą atstatė pusiausvyrą, o vėlyvas Madjido Bougherra smūgis galva per teisėjo pridėtą laiką neleido Dramblio Kaulo Krantui žengti tarp keturių stipriausiųjų žemyne.

Ganos futbolininkai pergalę šventė minimaliu rezultatu 1-0. Vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Asamoah Gyanas, užtikrintu smūgiu pasiuntęs kamuolį į tinklą iš dešiniojo baudos aikštelės krašto po Kwadwo Asamoah perdavimo.

Angola turėjo ne vieną progą atstatyti pusiausvyrą, tačiau kelių puikių progų neišnaudojo buvęs "Man Utd" puolėjas Manucho.

Dramblio Kaulo Krantas 2 - 3 Alžyras
(po pratęsimo)
4' [1 - 0] Salomon Kalou
40' [1- 1] Karim Matmour
89' [2 - 1] Abdulkader Keita
90' [2 - 2] Madjid Bougherra
93' [2 - 3] Hameur Bouazza

Angola 0 - 1 Gana
16' [0 - 1] Asamoah Gyan