Gana keliauja į Afrikos Nacijų taurės ketvirtfinalį © Eurofootball.lt
Afrikos Nacijų taurės turnyre paaiškėjo dar viena ketvirtfinalio dalyvė. Ja tapo Ganos rinktinė, kuri lemiamame mače 1-0 nugalėjo Burkina Faso futbolininkus.

Gana 1 - 0 Burkina Faso
30' [1 - 0] Andre Ayew

66' iš aikštės pašalintas Hamadou Tall (Burkina Faso)

Norint prasibrauti į kitą turnyro etapą, Ganos rinktinei reikėjo tik pergalės, tuo tarpu Burkina Faso futbolininkams užteko sužaisti ir lygiosiomis.

Gana aktyviau pradėjo rungtynes, tačiau tiek jie, tiek ir varžovai pavojingesnių progų nesukūrė. Įvartį Ganai pavyko pelnyti 30-ąją minutę, kai komandos draugo perdavimo sulaukęs puolėjas Andre Ayew galva nukreipė kamuolį į vartus.

Dar nesibaigus pirmajam kėliniui pasižymėti galėjo ir Asamoah Gyan'as, tačiau Ganos rinktinės puolėjo smūgis buvo kiek netikslus.

Burkina Faso reikalai išplėšti lygiąsias dar labiau pablogėjo sužaidus mače daugiau nei valandą, mat už pražangą prieš A.Gyan'ą raudoną kortelę prieš save išvydo Burkina Faso gynėjas Hamadou Tall.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos Gana dar galėjo padvigubinti rezultatą, o Burkina Fasas kelis sykius taip pat bandė pelnyti lemiamą įvartį, bet finalinis mačo teisėjo švilpukas paskelbė ganiečių pergalę 1-0.

Iš šios B grupės į ketvirtfinalį taip pat pateko pirmąją vietą užėmusi Dramblio Kaulo Kranto rinktinė.