Ganos vairininkas Carlosas Quierozas kaip reikiant pasipiktino VAR darbu rungtynėse prieš Angliją.
Treneris mano, kad į Anglijos rinktines vartus turėjo būti paskirtas 11 metrų baudinys, kai pavojingai žaidė Ezri Konsa, o raudoną kortelę turėjo išvysti Jude'as Bellinghamas – dėl tos pačios priežasties, dėl kurios ją šiame turnyre buvo išvydęs Miguelis Almironas.
„Ar VAR vis dar dirba? Akivaizdu, kad ten buvo baudinys, kuris turėjo būti paskirtas, o taip pat ir akivaizdi raudona kortelė. Jeigu VAR nebūtų išėję kavos tą akimirką, į varžovų vartus būtų paskirtas 11 metrų baudinys, o mes būtume laimėję rungtynes.
Anglijai labai pasisekė. Aš irgi būčiau norėjęs išgerti kavos.. ten buvo aiškus 11 metrų baudinys“, – sakė patyręs Ganos rinktinės treneris.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Visiskas teisejavimo pravalas sis cempionatas. Juokingiausia, kad net patys anglai guzcioja peciais del to nepaskirto baudinio i ju vartus.
Anglus tempia teisejas, na bet nieko, atkrintamosiose tai jau gali ir nepadeti
Argentina yra puikus pavyzdys kaip dirba teisėjai su FIFA. Nereikia stebėtis
Anglus tempia teisejas, na bet nieko, atkrintamosiose tai jau gali ir nepadeti
Visiskas teisejavimo pravalas sis cempionatas. Juokingiausia, kad net patys anglai guzcioja peciais del to nepaskirto baudinio i ju vartus.
Argentina yra puikus pavyzdys kaip dirba teisėjai su FIFA. Nereikia stebėtis
Argentina yra puikus pavyzdys kaip dirba teisėjai su FIFA. Nereikia stebėtis
Visiskas teisejavimo pravalas sis cempionatas. Juokingiausia, kad net patys anglai guzcioja peciais del to nepaskirto baudinio i ju vartus.
Anglus tempia teisejas, na bet nieko, atkrintamosiose tai jau gali ir nepadeti
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą