Gargždų „Banga“ išplėšė lygiąsias prieš Vilniaus „Žalgirį“ © fk Banga nuotr.

„Antrose rungtynėse iš eilės „Žalgiriui“ teko tenkintis lygiosiomis – šį kartą pergalę išsprūdo rungtynėse su Gargždų „Banga“.

Žalgiriečiai pirmavo po G. Matulevičiaus ir P. Golubicko tikslių smūgių kėlinių pradžiose, tačiau varžovai 80 min. atsilikimą sušvelnino, o per pridėtinį laiką įmušė ir išlyginamąjį įvartį.

„Žalgirio“ startinėje sudėtyje įvyko du pasiketimai – pirmą kartą rungtynes nuo pradžių pradėjo J. Larssonas ir M. Šetkus.

Rungtynių pradžioje „Žalgiris“ išsiveržė į priekį. 9 min. po J. Kendyšo tolimo perdavimo G. Matulevičius atsidūrė vienas prieš vieną ir apžaidęs vartininką pasiuntė kamuolį į vartus.

Kėlinio viduryje abi komandos grasino varžovams baudos smūgiais – po C. Eduardo atakos kamuolį puikiai atrėmė A. Tordai, o po J. Larssono smūgio vartus apgynė M. Bertašius.

38 min. po perdavimo iš krašto pavojingai atšokusį kamuolį nuo vartų linijos išmušė J. Kendyšas.

48 min. po O. Verbicko smūgio galva iš arti kamuolys pataikė į virpstą.

56 min. po L. Antalio perdavimo P. Golubickas iš dešinio baudos aikštelės krašto pasiuntė kamuolį į vartus.

Žalgiriečiai galėjo įmušti ir dar kartą, tačiau savo progų neišnaudojo ir už tai buvo nubausti.

80 min. po kampinio A. Lara galva muštą kamuolį atrėmė A. Tordai, tačiau „Bangos“ žaidėjas pakartotiniu smūgiu pasiuntė kamuolį už vartų linijos.

Rungtynių pabaigoje po Cesinha perdavimo iš dešinio krašto kamuolys nieko nelietęs įskriejo į vartus – Gargždų ekipa išplėšė lygiąsias.

Standings provided by Sofascore