G.Arlauskio oficialus debiutas "Watford" klube pažymėtas pralaimėjimu

Lietuvos rinktinės vartininkui Giedriui Arlauskiui nepavyko išsaugoti savo vartų „sausų“ debiutinėse rungtynėse vilkint „Watford“ marškinėlius.

Antradienį vykusiame „Capital One“ taurės mače prieš „Preston North End“ „širšių“ treneris Quique Sanchezas Floresas pagaliau suteikė lietuviui šansą.

Šį kartą telšiškis pakeitė brazilą Heurelho Gomesą ir pasirodė aikštėje nuo pat pirmųjų minučių.

Visgi svečiuose žaidęs „Watford“ patyrė nesėkmę 0:1, o vienintelį mačo įvartį 8-ąją minutę pelnė belgas Marnickas Vermijlas.

Šiame mače be G.Arlauskio debiutavo dar du „Watford“ naujokai – vidurio gynėjas Miguelis Britosas ir iš Londono „Chelsea“ pasiskolintas Nathanas Ake.

Pirmajam debiutas susiklostė labai nesėkmingai. M.Britosas 75-ąją minutę prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir palaidojo „Watford“ viltis žengti į kitą etapą.