"Genoa" išpirko "Juventus" saugo kontraktą

Sausio 24-ąją dieną "Genoa" komandą nuomos pagrindais sustiprinęs Stefano Sturaro dabar tapo jau pilnateisiu šio klubo žaidėju.

Turino "Juventus" patvirtino, kad "Genoa" už 16,5 mln. eurų išpirko 25-erių metų saugo kontraktą. S. Sturaro dar praėjusią vasarą buvo išnuomotas Lisabonos "Sporting" ekipai, tačiau ten nesužaidė nė vienų rungtynių.

Lūžus kulno kaului, italas apskritai šį sezoną dar neišbėgo į aikštę. Visgi jau artimiausiu metu saugas turėtų grįžti į rikiuotę ir pradėti ginti "Genoa" garbę.

Jam ši komanda yra puikiai pažįstama – italas čia lankė klubo akademiją bei kelis metus žaidė pagrindinėje komandoje.

"Juventus" į jį teises įgijo 2014 metais. "Senosios senjoros" gretose futbolininkas spėjo sužaisti 90 rungtynių ir įmušti tris įvarčius.<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="es" dir="ltr">.<a href="https://twitter.com/sturaro_stefano?ref_src=twsrc%5Etfw">@sturaro_stefano</a>  al <a href="https://twitter.com/GenoaCFC?ref_src=twsrc%5Etfw">@GenoaCFC</a>  a titolo definitivo<br> <a href="https://t.co/RwOGojEGCC">https://t.co/RwOGojEGCC</a> <a href="https://t.co/QgugtdQ3Dr">pic.twitter.com/QgugtdQ3Dr</a></p>&mdash; JuventusFC (@juventusfc) <a href="https://twitter.com/juventusfc/status/1093105792084045824?ref_src=twsrc%5Etfw">February 6, 2019</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

Straipsnio įvertinimas: 4 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos