Italijos „Serie A“ lygoje – neraminančios naujienos.
„Genoa“ klubas pranešė, kad net 14 komandos žaidėjų ir darbuotojų užsikrėtė koronavirusu.
Klubas dar savaitgalį paskelbė, kad COVID-19 diagnozuotas saugui Lasse Schone bei vartininkui Mattia Perinui. Vis tik pirmadienį užsikrėtusių asmenų skaičius klube išaugo iki 14.
„Genoa“ sekmadienį dar sužaidė rungtynes su „Napoli“ kurias beviltiškai pralaimėjo rezultatu 0:6.
Klubas savo pranešime patvirtino, kad apie situaciją informuotos visos atsakingos institucijos bei imtasi visų saugumo priemonių.
Kol kas nėra aišku, ar „Genoa“ galės žaisti artimiausias savo rungtynes, kurios numatytos spalio 3 dieną.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą