Genujos derbis baigėsi lygiosiomis (VIDEO)

Šį vakarą sužaistas atidėtas 24-ojo Italijos čempionato turo susitikimas tarp Genujos klubų.

Kaimynai ne tik pagal geografiją, bet ir turnyrinėje lentelėje, šįkart išsiskyrė taikiai.

Visi svarbiausiai įvykiai buvo užfiksuoti per kelias pirmojo kėlinio minutes: septynioliktąją po Mbaye Niango perdavimo iš krašto tiksliu smūgiu pasižymėjo "Genoa" puolėjas Iago Falque, tačiau jau devynioliktąją rezultatą išlygino Ederas. Šis kairiajame krašte perėmė kamuolį iš varžovų gynėjo ir šaltakraujiškai pasiuntė jį į vartus.

Per likusią didžiąją rungtynių dalį progų įvarčiams turėjo abi komandos, tačiau nuskambėjus teisėjo švilpukui švieslentė vis dar rodė rezultatą 1-1.

Genujos ekipos, turinčios tiek pat taškų, išlieka šeštojoje bei septintojoje "Serie A" vietose.

"Sampdoria" 1 - 1 "Genoa"
[0-1] 17' Iago Falque
[1-1] 19' Eder

<iframe width="500" height="343" src="https://www.youtube.com/embed/8LIx1V73xzY?rel=0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

<!-- BEGIN of Soccerway widget HTML fragment  -->

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/13/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>