Gervinho atvedė "Roma" į pergalę prieš "Napoli" taurės pusfinalyje © Eurofootball.lt
Trečiadienį vykęs pirmasis antrojo "Coppa Italia" turnyro pusfinalis baigėsi "Roma" futbolininkų pergale.

Italijos sostinėje šeimininkai rezultatu 3 - 2 palaužė Rafaelio Benitezo treniruojamus "Napoli" futbolininkus.

Jau 13-ąją minutę į priekį komandą išvedė puolėjas Gervinho, o 32-ąją Kevinas Strootmanas pranašumą padvigubino.

Antrajame kėlinyje viskas pakrypo netikėta linkme, kuomet 47-ąją minutę rezultatą sušvelnino Morganas De Sanctiis, kuris po nesėkmingo žaidimo įsimušė į savus vartus.

Kiek vėliau, 70-ąją minutę, rezultatą išlygino saugas Driesas Mertensas, visiškai nubraukdamas susikrautą varžovų pranašumą.

Vis dėlto, 88-ąją minutę sostinės futbolininkus į priekį vėl išvedė Gervinho, suteikdamas komandai pranašumą prieš atsakomąsias pusfinalio rungtynes, kurios bus žaidžiamos lygiai už savaitės.

"Roma" 3 - 2 "Napoli"
13' [1 - 0] Gervinho
32' [2 - 0] K.Strootman
47' [2 - 1] M.De Sanctiis (į savus vartus)
70' [2 - 2] D.Mertens
88' [3 - 2] Gervinho