"Getafe" lieka ketvirtoje vietoje, "Sevilla" palaužė "Valladolid"

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos šešerios 31-ojo turo rungtynės.

Šį sezoną Ispanijos futbolo ekspertus stebinanti Madrido "Getafe" nepaleidžia savo svajonės iš rankų. Kukli sostinės komanda namuose minimaliu skirtumu palaužė Bilbao "Athletic" ir toliau skinasi kelia į UEFA Čempionų lygą.

"Getafe" pastaruoju metu buvo susidūrusi su sunkumais, tačiau mače su baskais buvo nutraukta trijų nelaimėtų rungtynių serija.

Vienintelį bei pergalingą įvartį 78-ąją minutę įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs Angelis.

Ketvirtoje vietoje esanti "Getafe" prieš artimiausius kaimynus išlaiko taško pranašumą.

Taip pat svarbią pergalę šventė penktoje vietoje žygiuojanti "Sevilla". Roque Mesa ir Muniro įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Real Valladolid".

Dar kitos akistatos baigėsi "Alaves" – "Leganes" ir "Levante" – "Huesca" klubų lygiosiomis bei itin svarbia Vigo "Celta" ekipos pergale kovoje dėl išlikimo.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Real Betis" po Giovani Lo Celso dublio palaužė "Villarreal".

"Getafe" 1 - 0 "Bilbao"
78' [1 - 0] Angel

"Real Valladolid" 0 - 2 "Sevilla"
84' [0 - 1] R. Mesa
90+2' [0 - 2] Munir

"Alaves" 1 - 1 "Leganes"
18' [1 - 0] J. Calleri (11 m. baudinys)
90+3' [1 - 1] J. Silva

"Celta" 3 - 1 "Real Sociedad"
32' [0 - 1] W. Jose (11 m. baudinys)
51' [1 - 1] I. Aspas (11 m. baudinys)
70' [2 - 1] I. Aspas
90+2' [3 - 1] M. Gomez
58' W. Jose ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

"Levante" 2 - 2 "Huesca"
19' [1 - 0] M. Roger
63' [1 - 1] Enric
65' [2 - 1] J. Morales (11 m. baudinys)
69' [2 - 2] E. Avila

"Real Betis" 2 - 1 "Villarreal"
11' [1 - 0] G. Lo Celso
13' [1 - 1] F. Mori
63' [2 - 1] G. Lo Celso