Gimtadienį šventęs A. Morata atvedė "Real" į pergalę ir pirmąją vietą Ispanijos pirmenybėse (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį sužaistos paskutinės penkerios 9-ojo turo rungtynės.

Bene įdomiausia dvikova įvyko Andalūzijoje, kur savo žiūrovų palaikoma "Sevilla" susigrūmė su Madrido "Atletico". Jorge Sampaoli treniruojama komanda pranoko "Rojiblancos" ir šoktelėjo į pirmąją poziciją.

Pergalę atnešęs įvartis krito 73-ąją minutę, kai po Luciano Vietto perdavimo pasižymėjo Stevenas N'Zonzi. 77-ąją minutę "Atletico" liko žaisti dešimtyje - Koke užsidirbo antrąją geltoną kortelę. Pasiekti išlyginamojo įvarčio svečiams nepavyko ir "Sevilla" džiaugėsi pergale.

Kitose rungtynėse Vigo "Celta" ir "Malaga" sutriuškino savo varžovus, o "Villarreal" iškovojo dramatišką pergalę rungtynių pabaigoje prieš "Las Palmas".

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Santiago Bernabeu" stadione Madrido "Real" susigrūmė su Bilbao "Athletic". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai turėjo sunkumų, tačiau po keitimo pasirodęs Alvaro Morata atvedė ekipą į pergalę rezultatu 2-1.

Susitikimas šeimininkams prasidėjo puikiai - septintąją minutę po puikaus Isco perdavimo varžovų vartininką nuginklavo Karimas Benzema.

Vis dėlto "Real" ilgai vieno įvarčio pranašumo nesidžiaugė ir 27-ąją minutę rezultatą išlygino Merino Sabinas. Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčių komandos nebepelnė.

Antrajame kėlinyje "baltieji" spaudė varžovus, tačiau pergalingą įvartį pasiekė tik 83-ąją minutę. Gimtadienį šiandien šventęs Alvaro Morata antru bandymu nuginklavo vartininką ir išplėšė pergalę.

Pergalę iškovojęs "Real" pakilo į pirmąją vietą ir nuo artimiausių persekiotojų iš "Sevilla" turi taško pranašumą.

"Sevilla" 1 - 0 "Atletico"
73' [1 - 0] S. N'Zonzi
77' Koke ("Atletico") pašalintas iš aikštės

"Celta" 4 - 1 "Deportivo"

"Malaga" 4 - 0 "Leganes"

"Villarreal" 2 - 1 "Las Palmas"

"Real Madrid" 2 - 1 "Athletic"
7' [1 - 0] K. Benzema
27' [1 - 1] M. Sabin
83' [2 - 1] A. Morata