„Gintra“ 19 kartą užsitikrino Lietuvos čempionių titulą © fkgintra.lt nuotr.

Sužaistos Lietuvos moterų futbolo A lygos 15 turo nukeltos rungtynės, kuriose Gargždų FK „Banga“ įveikė rezultatu 2:1 Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipą.

Rungtynėse netrūko atkaklios kovos, krito 3 įvarčiai, dar 3 kartus kamuolys atsitrenkė į vartų skersinį, taip pat teisėjui 2 kartus teko parodyti raudonas korteles.

Dvikovos pradžioje komandos apsikeitė pavojingomis progomis. Vilnietes po puikaus Ugnės Lazdauskaitės perdavimo 25 minutę į priekį išvedė kapitonė Laura Ruzgutė.

Po 5 minučių „Bangai“ pavyko pasinaudoti baudos smūgiu ir išlyginti rezultatą – Dovilės Dockaitės adresuotą kamuolį į vartus nukreipė Lijana Gedminaitė.

Gargždų komandos kombinacija 58 minutę buvo vaikinuota Vitalijos Žatkinos taikliu smūgiu iš distancijos. Vilniečių padėtį sukomplikavo 59 minutę parodyta raudona kortelė Laurai Ruzgutei.

Per likusį laiką komandos pademonstravo dinamišką žaidimą ir daug atakų, bet rezultatas nepakito. Per pridėtą laiką arbirtas parodė raudoną kortelę ir svečių komandos treneriui.

„Bangai“ pavyko atsirevanšuoti varžovėms už pralaimėjimus čempionato 1 ir 2 rate bei iškovoti savo 20 tašką.

Sostinės žalgiriečių patirtas pralaimėjimas lėmė, jog Šiaulių FK „Gintra-Universitetas“ yra nebepavejamas, likus 5 turams iki čempionato pabaigos. Tokiu būdu šiaulietės užsitikrino 19 čempionių titulą savo klubo istorijoje.