„Gintra“ karaliauja Žiemos lygoje © JumpStory nuotr.

Sekmadienį sužaistas LMFA Žiemos taurės turnyro 2-asis turas, kurio metu įmušti 22 įvarčiai, užfiksuotos 3 pergalės ir pirmos lygiosios.

A grupėje antrąją pergalę iškovojo Šiaulių FK „Gintra“ komanda, įveikusi 6:0 FK „Kauno Žalgirį“. Kovinga FK „Vilniaus“ ir Gargždų FK „Bangos“ akistata baigėsi lygiosiomis 1:1.

B grupėje pergalių seriją pratęsė FK „Gintra“-Šiaulių SG ir Vilniaus MFA „Žalgiris“-MRU ekipos. Šiaulių atstovės 5:0 pranoko jaunąsias kaunietes, o vilnietės antrajame kėlinyje nustelbė uteniškes.

Vasario 21-ąją vyks šios trečiojo turo dvikovos: FK „Kauno Žalgiris“ – FK „Vilnius“, FK „Banga“ – FK „Gintra“, FK „Gintra“-ŠSG – MFA „Žalgiris“-MRU, FK „Utenos Utenis“ – „Kauno Žalgirio“ FA.

Antrojo rato statistika

5) „Kauno Žalgirio“ FA – FK „Gintra“-Šiaulių SG 0:5 (0:2)

Teisėja – Justina Lavrenovaitė-Perez

Įvarčiai: 8 min. Santa Lichareva, 39 min. Eitvydė Partikaitė, 52 min. Vesta Ilgūnaitė, 57 ir 72 min. Meida Proscevičiūtė („Gintra“-ŠSG)

Įspėta: 39 min. Ligita Toropovaitė („Gintra“-ŠSG)

6) MFA „Žalgiris“-MRU – FK „Utenos Utenis“ 9:0 (1:0)

Teisėja –  Jurgita Mačikunytė

Įvarčiai: 45, 76 min. Ugnė Lazdauskaitė, 48 min. Karilė Liužinaitė, 57 min. Ana Cheminava, 68 min. Dorotėja Aidukaitytė, 75 min. Kotryna Maželytė, 78 min. Barbara Antonovič, 85 min. Ugnė Slankauskaitė, 90 min. Adrija Skudutytė („Utenos Utenis“)

Įspėtos: 84 min. Barbara Antonovič („Žalgiris“-MRU), 84 min. Viktorija Taupikaitė („Utenos Utenis“)

7) FK „Vilnius“ –  FK „Banga“ 1:1 (0:1)

Teisėja –  Lina Skladaitytė

Įvartis: 61 min. Skaistė Petrauskaitė („Vilnius“); 29 min. Lijana Gedminaitė („Banga“)

Įspėtos: 41 min. Austė Bernotaitė, 50 min. Ema Buivydaitė („Banga“)

Pašalinta: 82 min. Austė Bernotaitė („Banga“)

8) FK „Gintra“ – FK „Kauno Žalgiris“ 6:0 (4:0)

Teisėjas –  Saulius Karka

Įvarčiai: 10 ir 61 min. Algimantė Mikutaitė, 23, 33 ir 73 min. Dovilė Dockaitė, 42 min. Simona Veličkaitė („Gintra“)

Įspėta: 32 min. Milda Liužinaitė („Kauno Žalgiris“)