“Gintra” nusileido turnyro šeimininkėms

Draugiškame keturių komandų turnyre Šiaulių “Gintros-Universiteto” futbolininkėms kol kas pergalės skonio pajusti netenka.

Antrąją turnyro dieną Lietuvos čempionės 1:3 (0:2) turėjo pripažinti šeimininkės Gardino “Neman” ekipos pranašumą. Pastaroji yra Baltarusijos čempionato bronzos medalių laimėtoja.

Vienintelį įvartį “Gintrai-Universitetui” įpusėjus antrajam kėliniui pelnė amerikietė McKenna Davidson.

Susitikimą užtikrinčiau pradėjo aikštės šeimininkės, kurios skirtingai nei viešnios iš Lietuvos pavojingas atakas pavertė įvarčiais švieslentėje.

Nors aikštėje vyko atkakli ir lygi kova, rezultatas abiejų įvarčių pelnytų galva dėka buvo šeimininkių naudai – 2:0.

Po pertraukos “Gintros-Universiteto” vartininkei Medai Šeškutei dar kartą teko ištraukti kamuolį iš savo vartų tinklo ir būtent šis praleistas įvartis prabudino komandą.

Tikslią ataką rezultatyviu smūgiu sužaidus kiek daugiau nei pusę antro kėlinio užbaigusi McKenna Davidson sušvelnino rezultatą, o mūsiškės perėmė rungtynių kontrolę. Savo puikiomis progomis per likusį laiką pasižymėti ir dar labiau priartėti, o galbūt ir atstatyti “status-quo” nepasinaudojo Rimantė Jonušaitė bei Jelena Čubrilo, o mačo arbitro švilpukas užfiksavo nesėkmę – 1:3.

Šiaulių klubas į Baltarusiją išvyko be pagrindinės vartų sargės Gretos Lukjančukės, kurią prieš pat išvykstant pakirto liga, todėl kapitonė liko gydytis namuose.

“Nuotaikos, žinoma, ne pačios geriausios, bet šiuo atveju stengiamės žiūrėti ne į rezultatą švieslentėje, bet į žaidimą, daromas klaidas, silpnąsias puses, nesąveikaujančias grandis. Būtent tam ir yra kontrolinės rungtynės, kuriose rezultato niekas neprisimins, svarbiausia yra laiku rasti atsakymus formuojant galutinę sudėtį prieš artėjant oficialiai sezono pradžiai. Kol kas daugiau klaustukų, nei atsakymų. Analizuosime rungtynių vaizdo medžiagą, aiškinsimės taktines klaidas bei bandysime pilnai atsistatyti prieš paskutinį turnyro mačą ketvirtadienį”, – trumpai pralaimėtas rungtynes apžvelgė treneris.

Rytoj visos turnyre dalyvaujančios komandos turės poilsio dieną, tuo tarpu ketvirtadienį mūsiškės sieks reabilituotis ir pasiekti bent vieną pergalę kovoje prieš jungtinę laisvųjų agenčių komandą “AfricaSport”.