„Gintra” trečią kartą šiame sezone įveikė „Vilniaus” ekipą © „Gintra“ nuotr.

Trečią kartą šiame Spark Energy moterų A lygos sezone Šiaulių „Gintra” įveikė trečioje turnyrinės lentelės vietoje žengiančias FK „Vilnius” futbolininkes. Lietuvos čempionės Radviliškyje vykusiose rungtynėse 5:0 (2:0) nugalėjo viešnias iš sostinės ir į savo kraitį prisidėjo dar 3 taškus.

„Gintra” po šios pergalės ir toliau išlieka vienintelė pralaimėjimo kartėlio čempionate nepatyrusi komanda. Šiaulietės savo sąskaitoje jau turi 34 taškus ir antroje vietoje esančią MFK „Žalgiris-MRU” ekipą lenkia 8 taškais bei dar yra sužaidusios vienomis rungtynėmis mažiau.

Šiose rungtynėse komandai jau nepadėjo išvykusios Trudi Carter, Athena Kuehn, Renee Guion ir Madison Less. Su legionierėmis atsisveikinta abipusiu sutarimu pasibaigus kovoms Europoje.

Įvarčiai:

„Gintra”: M. Porter (2′, 32′, 82′ min.) – 3, V. Ikechukwu (68′ min.) ir S. Rosette (74′ min.) po 1.

Sudėtis: A. Bikutė, E. Goodson, Sh. Aviza, S. Rosette, T. Romanovskaja, A. Mikutaitė (83′ min. N. Klezaitė), H. DeBose, G. Raznauskaitė (83′ min. S. Lichareva), M. Galkina (74′ min. E. Partikaitė), M. Porter (83′ min. S. Railaitė), V. Ikechukwu (74′ min. K. Oluwadamilola).

Rungtynes šiaulietės pradėjo žaibišku įvarčiu. Jau 2-ąją susitikimo minutę pabėgusi nuo varžovių gynėjų komandą į priekį išvedė Miracle Porter – 1:0. Po pelnyto įvarčio gintrietės nesustojo, toliau kontroliavo kamuolį ir ieškojo spragų oponenčių gynyboje. Vieną jų pavyko atrasti 32-ąją minutę, kai ta pati M. Porter dar kartą nubaudė vilnietes bei padvigubino persvarą – 2:0.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo sostinės žaidėjos, kurios kuriam laikui buvo perėmusios rungtynių vadžias, tačiau Aušrinė Bikutė žaidė patikimai, o komandos vartai išliko „sausi”. Tašką šiose rungtynėse 68-ąją minutę padėjo meistriškai sužaidusi Vivian Ikechukwu. Puolėja apgaulingais judesiais baudos aikštelėje suklaidino gynėjas, o tuomet precizišku smūgiu į tolimąjį viršutinį vartų kampą nuginklavo varžovių vartininkę – 3:0. Per likusį laiką komandos dar apsikeitė ne vienu pavojingu momentu, o įvarčiai krito tik į viešnių vartus. Samatha Rosette pelnė ketvirtąjį mačo įvartį, o „hetriku” pasižymėjusi M. Porter uždarė rungtynes.

Kitas rungtynes Lietuvos čempionės žais jau ateinantį trečiadienį, rugsėjo 14 dieną. Mūsiškės Kaune 19:00 val. susitiks su FC „Hegelmann”.