„Girona“ įmušė 4 įvarčius „Barcai“ ir grįžta į lygos viršūnę © REUTERS nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Barcelona“ namuose rezultatu 2:4 nusileido „Girona“ klubui.

Svečius 12-ąją minutę į priekį išvedė ukrainietis Artemas Dovbykas. Jam tai buvo 8-asis įvartis šiame sezone. 19-ąją minutę po kampinio smūgiu galva rezultatą išlygino Robertas Lewandowski. Lenkui tai taip pat buvo 8-asis įvartis Ispanijos aukščiausioje lygoje. 40-ąją minutę „Girona“ ekipą vėl į priekį išvedė krašto gynėjas Miguelis Gutierrezas.

80-ąją minutę katalonų ekipa jau pirmavo 2 įvarčių skirtumu, nes po Christiano Stuani rezultatyvaus perdavimo pasižymėjo Valery. 1-ąją pridėto laiko minutę rezultatą sušvelnino Ilkay‘us Gundoganas ir po poros minučių R.Lewandowski turėjo gerą galimybę stebuklingai išlyginti rezultatą. Vis tik puolėjas nesugebėjo pasižymėti ir netrukus 4-ąjį įvartį „Girona“ klubui įmušė nesenstantis urugvajietis Christianas Stuani. Jam tai buvo 6-asis įvartis šiame sezone.

Po šios nesėkmės „Barca“ krenta į 4-ąją vietą, o „Girona“, maloniai stebinanti didžiąją dalį futbolo entuziastų, vėl kyla į 1-ąją poziciją bei 2 taškais lenkia Madrido „Real“.