„Girona“ kovoje dėl išlikimo lygoje nugalėjo „Mallorca“ ekipą © zumapress.com nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate „Girona“ klubas namuose, rezultatu 1:0, įveikė „Mallorca“.

10-ąją minutę katalonus į priekį išvedė Christianas Stuani.

Per paskutines penkerias rungtynes „Mallorca“ komanda iškovojo tik vieną pergalę.

Po pergalės „Girona“ klubas su 38 taškais dalinasi 15-16 vietomis, o „Mallorca“ komanda su 44 dalinasi 8-10 pozicijomis.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...