"Gladbach" mačo pabaigoje palaužė "Bayern", BVB šventė užtikrintą pergalę

Šeštadienį sužaisti dar šeši "Bundesliga" 14-ojo turo susitikimai.

Dramatišką pergalę namuose iškovojo pirmenybių lyderiai "Monchengladbach" futbolininkai, kurie mačo pabaigoje rezultatu 2:1 palaužė "Bayern".

Visi rungtynių įvarčiai krito antrajame kėlinyje, o pirmieji į priekį 49-ąją minutę po Ivano Perišičiaus išsiveržė "Bayern".

"Gladbach" rezultatą išlygino 60-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį galva į vartus pasiuntė Ramy Bensebaini.

Jau per teisėjo pridėtą laiką "Bayern" futbolininkas Javi Martinezas prasižengė baudos aikštelėje bei už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas iš aikštės.

Prie 11 metrų žymos stojęs R. Bensebaini neklydo ir padovanojo savo ekipai itin svarbią pergalę.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę namuose iškovojo Dortmundo "Borussia", kuri net 5:0 sutriuškino "Dusseldorf" ekipą.

Svečius į priekį 42-ąją minutę išvedė Marco Reusas. Tai buvo vienintelis tikslus smūgis pirmajame kėlinyje.

Po pertraukos BVB pasižymėjo dar penkis kartus: 58-ąją minutę įvartį pelnė Thorganas Hazardas, 63-ąją - Jadonas Sancho, 69-ąją minutę antrąjį savo įvartį pelnė M. Reusas, o 74-ąją dublį pasiekė ir J. Sancho.

"RB Leipzig" 3:1 "Hoffenheim"

"Bayer" 2:1 "Schalke"

"Augsburg" 2:1 "Mainz"

"Freiburg" 1:0 "Wolfsburg"

Straipsnio įvertinimas: 4 1
  • Vaidoshius

Puiki BVB reakcija į Messi sunaikinimą, nesulūžo galutinai ir parodė charakterį bei vėl kaip niekur nieko perspektyvos atrodo neblogos. Bet gal jau reikėtų atsikrati Sančo Pančos, o tai pagal visokius šūdgandžius biški žvaigžde pasijautė, laikas būtų nuleisti ant žemės 😀 Bayernas taip pat iš niekur nieko pyst ir jau net už Europos zonos liko 😀 Flickui biški įdomesnė situacija prasidėjo, pažiūrėsim kaip tvarkysis.

• +1
  • Vycka Didysis
    Gerard

Neužtenka žaisti į kamuolį, reikia ir sužaisti į jį.

Tai ir sužaidė į kamuolį ekspertas tu ***😀dd

• +4
  • Gerard
    Vycka Didysis

Gladbachas gerai atsilaike, bet teisejavimas tai *** ***. Pakartojime aiškiai matosi kaip Martinezas į kamuolį žaidžia... *** tas VAR jei nesugeba naudotis??

• -2
  • forza juve
    ;d

tau forza juve jau akys perdege nuo ronces nuotrauku ziopsojimo, nebematai emblemu ant bvb marskineliu

Tai ant triusiku buvo, o ant maikių matau bet juodos maikes ir tokie patys juodi ženkliukai uzklijuoti o dėl ko čia dėl kokio gedulo?