"Gladbach" nutraukė "Bayern" nepralaimėtų rungtynių seriją, "Borussia" palaužė "Wolfsburg" (VIDEO)

Penkioliktąjame „Bundesliga“ ture pirmąją nesėkmę patyrė Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris svečiuose 1 – 3 nusileido „Gladbach“ ekipai. Vienintelė paguoda bavarų klubui yra tai, jog pagaliau po traumos sugrįžo Frankas Ribery, kuris aikštėje praleido penkioliką minučių ir komandai pelnė paguodos įvartį.

Pirmajame šių rungtynių kėlinyje iniciatyvą turėjo svečiai, tačiau įvarčių pelnyta nebuvo ir komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant dviems nuliams. Antrojo mačo dalyje vaizdas pasikeitė, o „Gladbach“ futbolininkai pelnė net tris įvarčius ir privertė „Bayern“ futbolinkus pirmą kartą šį sezoną Vokietijoje aikštę palikti pralaimėjus susitikimą. Įvarčius šeimininkams pelnė Oscaras Wendtas, Larsas Stindlas ir Fabianas Johnsonas. Vienintelį įvartį svečiams 81 rungtynių minutę pelnė pirmą kartą šį sezoną aikštėje pasirodęs Frankas Ribery.

Po šios pergalės „Gladbach“ savo nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki dešimties, o turnyrinėje lentelėje bent jau laikinai pakilo į trečią poziciją. Net ir pralaimėję „Bayern“ futbolininkai išliko „Bundesliga“ lyderiais.

Kituose šeštadienio susitikimuose, Jairo Samperio vedamas „Mainz“ 3 – 1 išvykoje nugalėjo „Hamburger“, „Hertha“ namuose 2 – 1 palaužė dešimtyje likusią „Bayer“ ekipą, „Koln“ 0 – 1 nusileido „Augsburg“ klubui, o  „Hoffenheim“ išvykoje šeštą pridėto laiko minutę išplėšė tašką susitikime su „Ingolstadt“.

Intriguojančiame, paskutiniame šeštadienio mače, Dortmundo „Borussia“ išvykoje 2 – 1 palaužė „Wolfsburg“ ekipą. Šis mačas, kaip ir prognozuota, buvo itin atkaklus ir rungtynės žiūrovų tikrai nenuvylė. Pirmajame kėlinyje po Marco Reuso įvarčio „Borussia“ išsiveržė į priekį ir persvarą išlaikė iki pat antrojo kėlinio pabaigos. Antroje rungtynių dalyje varžovus spaudę šeimininkai galiausiai jau per pridėtą laiką sugebėjo realizuoti vienuolikos metrų baudinį, skirtą po Lukaszo Piszczeko pražangos. Nuo 11 metrų žymos pasižymėjo Francisko Rodriguezas. Tačiau tai dar nebuvo paskutiniai rungtynių įvykiai. Jau trečią pridėto laiko minutę, po antrojo rungtynėse Henrikho Mkhitaryano rezultatyvaus perdavimo, pergalę Dortmundo ekipai tiksliu smūgiu išplėšė Shinji Kagawa.

Po šios pergalės „Borussia“ dar labiau įsitvirtino antrojoje turnyrinės lentelės vietoje, o nuo pirmaujančios „Bayern“ atsilikimą sumažino iki penkių taškų. Pralaimėjimą patyrusi „Wolfsburg“ ekipa nukrito į penktą poziciją „Bundesliga“ pirmenybėse.

„Gladbach“ 3 - 1 Bayern

54' [1 - 0] O. Wendt

66' [2 - 0] L. Stindl

68' [3 - 0] F. Johnson

81' [3 - 1] F. Ribery

Hamburger1 - 3 „Mainz“

16' [0 - 1] J. Samperio

51' [0 - 2] J. Samperio

76' [0 - 3] C. Clemens

90' [1 - 3] J. Djourou

„Hertha“ 2 - 1 Bayer

7' [1 - 0] V. Darida

29' [1 - 1] Chicharito

60' [2 - 1] J. Brooks

17' S. Boenisch („Bayer“) pašalintas iš aikštės

Ingolstadt1 - 1 Hoffenheim

66' [1 - 0] Roger

90+6' [1 - 1] M. Uth

Koln0 - 1 „Augsburg“

64' [0 - 1] R. Bobadilla

„Wolfsburg1 - 2 „Borussia

32' [0 - 1] M. Reus

90+1 [1 - 1] R. Rodriguez (iš 11 metrų baudinio)

90+3' [1 - 2] S. Kagawa