Šis susitikimas, vyksiantis Algarve stadione, prasidės tuo pačiu laiku kaip ir kitos A grupės rungtynės - 21:45. Visas viltis praradusi Rusija žais prieš vietos ketvirtfinalyje sieksiančią Graikiją.

Graikams šiose rungtynėse užteks sužaisti lygiosimis, ir jie galės švesti istorinį pasiekimą - pirmą kartą dideliame turnyre pavyktų patekti į ketvirtfinalius. Tačiau Graikija nesieks lygiųjų, ypač žinant tai, kad nugalėjus, grupėje būtų iškovota pirmoji vieta. Tai leistų išvengti susidūrimo sekančiame etape su Europos čempione Prancūzija, jei ji laimėtų savo grupę.

Komandos strategui Otto Rehhageliui trūks dviejų pagrindinės sudėties žaidėjų - Giannakopoulo, pasitempusio raumenį bei Karagounio, kuris yra diskvalifikuotas už antrą geltoną kortelę. Saugų linijoje juos turėtų pakeisti Georgiadis ir Tsartas, tačiau treneris labiau rūpinasi, kad žaidėjai būtų pakankamai susikaupę: "Niekas dar nelaimėta. Visi galvoja, jog mes jau kitame etape, tačiau tai yra netiesa, niekas dar nėra pasiekta."

Jam pritarė puolėjas Demis Nikolaidis: "Nepaisant to, kad mums reikia tik taško, šiose rungtynėse kovosime dėl pergalės. Negalime galvoti apie ką nors kitą."

Tuo tarpu Rusija pralaimėjusi Ispanijai bei Portugalijai ir dar neįmušusi nė vieno įvarčio, jau garantuotai grupėje liks paskutinėje vietoje. Rusų treneris Georgijus Jartsevas taip pat turį problemų pasirinkdamas sudėtį, nes žaisti negali diskvalifikuoti vartininkas Ovčinikovas ir gynėjas Smertinas. Taigi komandos vartus turėtų ginti praėjusiose rungtynėse puikiai pasirodęs Viačeslavas Malafejevas, o į gynybą vėl sugrįš Romanas Šaronovas, kuris buvo gavęs raudoną kortelę pirmosiose varžybose prieš Ispaniją.

Nors rusams turnyrinėje lentelėje šis mačas jau įtakos neturės, rinktinė norėtų geru žaidimu atsilyginti dešimčiai tūkstančių fanų, atvykusių sirgti savo šalies ekipos: "Dabar žaisime tik dėl garbės, bet mums nepriekaištaus už pastangų stoką rungtynėse prieš Graikiją." - penktadienį sirgaliams sakė treneris asistentas Aleksandras Borodiukas.

Numanomos startinės sudėtys:
Graikija (4-4-2): Nikopolidis; Seitaridis, Dellas, Kapsis, Fyssas; Zagorakis, Katsouranis, Tsartas, Georgiadis; Vryzas, Charisteas.

Rusija (4-4-2): Malafeev; Anyukov, Sennikov, Sharonov, Bugayev; Alenichev, Loskov, Karyaka, Bystrov; Kerzhakov, Sychev.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos