FIFA uždegė žalią šviesą Pasaulio klubų taurės turnyro dalyvių skaičių didinimui.
„The Guardian“ informuoja, kad jos prezidentas Gianni Infantino dėl tokio ėjimo susitarė su Europos Futbolo Klubų organizacijos vadovais.
Artimiausiame turnyre, kuris bus surengtas 2029 metais, vietoje 32 komandų greičiausiai varžysis 48 klubai.
Tai reiškia, kad ateityje turnyre sirgaliai išvys dar daugiau „Premier“ lygos ir kitų Senojo žemyno pirmenybių atstovų – planuojama panaikinti vienai šaliai esantį dviejų komandų limitą.
Pernai vykusiame turnyre Londono „Chelsea“ uždirbo net 84 mln. svarų sterlingų.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
.Nežinau ,kaip dėl klubų ,bet man patinka ,kad šiame PC yra 48 valstybės.Tikrai pamatome mažiau žinomas komandas,kurios suziba arba kokie tai atskiri iš šių komandų zaidejai
Man tai nesuprantama, visi veržiasi žaisti į tą klubų taurę, štai Europos klubai nori didesnių kvotų, kad leistina būtu dalyvauti keliems klubams iš vienos valstybės. O paskui tie patys klubai, jų vadovai, treneriai, verkšlena neva blogi rezultatai dėl to kad žaidė toje taurėje. Na FIFA, tai vėl viską daro dėl pinigų. Daugiau dalyvių klubų, ypač didžiųjų klubų, su gausiomis fanų gretomis. Daugiau žiūrovų, daugiau ir brangesnės transliacijos, daugiau reklamos pinigų.
.Nežinau ,kaip dėl klubų ,bet man patinka ,kad šiame PC yra 48 valstybės.Tikrai pamatome mažiau žinomas komandas,kurios suziba arba kokie tai atskiri iš šių komandų zaidejai
Man tai nesuprantama, visi veržiasi žaisti į tą klubų taurę, štai Europos klubai nori didesnių kvotų, kad leistina būtu dalyvauti keliems klubams iš vienos valstybės. O paskui tie patys klubai, jų vadovai, treneriai, verkšlena neva blogi rezultatai dėl to kad žaidė toje taurėje. Na FIFA, tai vėl viską daro dėl pinigų. Daugiau dalyvių klubų, ypač didžiųjų klubų, su gausiomis fanų gretomis. Daugiau žiūrovų, daugiau ir brangesnės transliacijos, daugiau reklamos pinigų.
Man tai nesuprantama, visi veržiasi žaisti į tą klubų taurę, štai Europos klubai nori didesnių kvotų, kad leistina būtu dalyvauti keliems klubams iš vienos valstybės. O paskui tie patys klubai, jų vadovai, treneriai, verkšlena neva blogi rezultatai dėl to kad žaidė toje taurėje. Na FIFA, tai vėl viską daro dėl pinigų. Daugiau dalyvių klubų, ypač didžiųjų klubų, su gausiomis fanų gretomis. Daugiau žiūrovų, daugiau ir brangesnės transliacijos, daugiau reklamos pinigų.
.Nežinau ,kaip dėl klubų ,bet man patinka ,kad šiame PC yra 48 valstybės.Tikrai pamatome mažiau žinomas komandas,kurios suziba arba kokie tai atskiri iš šių komandų zaidejai
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą